reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Też powinnam mieć refundowane (36l). Powiedzcie mi, na te badania prenatalne zapisujcie się w jakimś laboratorium czy jak to wygląda. Może to głupie pytanie jest... 🥺Jak wyszłam z gabinetu to dopiero przypomniało mi się, że nie zapytałam o milion rzeczy...
Ach, to przez to, że ta doktor nic od siebie nie mówiła.
Z tego co wiem musisz dostac skierowanie, a gdzie chcesz zrobić to musisz sprawdzić w swoim mieście gdzie wykonują takie badania. To raczej nie jest laboratorium tylko jakas klinika.
 
reklama
Ja też mam pytanie... Jestem 9+0. Za chwile mam mieć prenatalne, a nadal nie byłam u mojej docelowej Pani Dr. Ona dopiero 21 wrzesnia jest dostępna. Teraz chodzę tylko kontrolować do dowolnych z pakietu PZU.

Za dwa tyg musze zrobić badania prenatalne. Nie mam nadal karty ciąży. Potrzebuje też skierowanie na prenatalne bo bede miała refundacje.

7 września mam wizytę u innego lekarza. Czy on może mi założyć kartę ciąży i napisac skierowanie, mimo że chce docelowo od 21 września prowadzić ciąże u innej pani doktor?
Jak to wygląda formalnie?
Tak może założyć i dać skierowanie :) ja ze względu na pracę mojego w poprzedniej ciąży prowadziłam ja u 3 lekarzy 😂 każdy trymestr nowa miejscowość i nowy lekarz 😂
 
reklama
Do góry