reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Witaj w klubie, ja jestem totalnie jesienno-zimowa. Lata nie znoszę, dlatego mega mnie wkurzają upały w tym tygodniu 😆
Ale fajnie, że rodzimy w kwietniu, przynajmniej nie będzie tak gorąco ;)
w sumie nie mam nic do lata, zwłaszcza jak wyjeżdżam gdzieś na urlop, ale chyba się zestarzałam i też wyczekuję kiedy przyjdzie jesień 😂
 
Witaj w klubie, ja jestem totalnie jesienno-zimowa. Lata nie znoszę, dlatego mega mnie wkurzają upały w tym tygodniu 😆
Ale fajnie, że rodzimy w kwietniu, przynajmniej nie będzie tak gorąco ;)
a co do kwietnia to też się z tego cieszę, nie za ciepło, nie za zimno, przyroda się zdąży obudzić już trochę po zimie :)
 
Nie mogę się doczekać, aż poznamy płeć naszych maluszków, ciekawi mnie czy te chińskie kalendarze i inne przepowiednie się sprawdzą, u mnie niby dziewczynka 😆 chociaż jest szansa że groszek poczęty w owulację 🤔
 
w sumie nie mam nic do lata, zwłaszcza jak wyjeżdżam gdzieś na urlop, ale chyba się zestarzałam i też wyczekuję kiedy przyjdzie jesień 😂
Ja lubiłam lato, ale te upały są straszne, dawniej takich nie było. Dziś moje dzieci powiedziały, że wola nie isc do ogrodu, bo jest za dmgoraco, mimo że bawia się woda. Starszy w ogole lubi zime, bo jemu ciagle gorąco, a taki chudy patyk, że nie wiem, jak to możliwe. Mieliśmy im kupic duży basen, taki rodzinny, ale wyszla przeprowadzka, więc kupimy na przyszły rok i będziemy się plumkac razem z dzidziusiem. Teraz lubie jesien i okres świąteczny chyba najbardziej. Nienoubie za to pierwszego kwartału, takie oczekiwanie na wiosnę, szaro, buro i ponuro.
 
Nie mogę się doczekać, aż poznamy płeć naszych maluszków, ciekawi mnie czy te chińskie kalendarze i inne przepowiednie się sprawdzą, u mnie niby dziewczynka 😆 chociaż jest szansa że groszek poczęty w owulację 🤔
U mnie z chińskich dwie dziewczynki, a mam chłopców. 😅 jeszcze 5 tygodni I będę wiedzieć bo rowno w 10+1 pędzę pobrać krew na sanco. 😁
 
reklama
Do góry