reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Też biorę mamadhapremium+. Moja ginekolog mówiła żebym coś brała więc biorę od początku. To ma najbogatszy skład. Mówiła też że może być pregna. Także pewnie w zależności jaki lekarz to inne poleci preparaty 😉
 
reklama
Też biorę mamadhapremium+. Moja ginekolog mówiła żebym coś brała więc biorę od początku. To ma najbogatszy skład. Mówiła też że może być pregna. Także pewnie w zależności jaki lekarz to inne poleci preparaty 😉
Mi np.lekarz odradzał to dhapremium bo niby jest od 12 tygodnia ciąży,ale to są jakieś brednie bo nawet na opakowaniu jest napisane,że dla kobiet przygotowujących się,w ciąży i karmiących.Jeśli chodzi o mojego lekarza to na wszystko co mówi biorę poprawkę ,ale u mnie w mieście jest tylko jeden dobry tylko że musiałabym płacić 3 stówy za wizytę i ciężko się prywatnie dostać a na nfz bardzo rzadko ma dyżury.Podejrzewam też ,że dlatego tak powiedział bo ta placówka do której chodzę ma współprace z femibion.ostatnio jak byłam to sam mi wcisnął chyba 4 opakowania femibion 2.Ale też uważam,że mamaDHApremium+ jest składowo bardzo dobrze.Ja każdy lek przed zakupem sprawdzam na blogu Pana Tabletki 😁 wtedy mam pewność,że nie kupuję g*wna.Brałam w poprzedniej ciąży,biorę teraz i bardzo sobie chwalę.muszę coś jeszcze o wapniu poczytać bo chce zacząć brać.
 
Z wapna to polecalabym calperos 1000. Jest lekiem przede wszystkim. Sama go biorę bo muszę ale mój lekarz kazał cały czas brać więc powinien być bezpieczny 😉
 
Hej, termin mam na 9 kwietnia, ale od kilku dni jestem przeziębiona, a od dwóch dni bolą mnie zatoki i mam straszny katar. Oczywiście według lekarza mam siedzieć w domu ciepło się ubierać i czekać aż przejdzie . Ale boje się że ten katar (już niestety zielony) jakoś źle wpływa na dziecko. Czy wiecie może czy dziecku to może zaszkodzić?
 
Hej, termin mam na 9 kwietnia, ale od kilku dni jestem przeziębiona, a od dwóch dni bolą mnie zatoki i mam straszny katar. Oczywiście według lekarza mam siedzieć w domu ciepło się ubierać i czekać aż przejdzie . Ale boje się że ten katar (już niestety zielony) jakoś źle wpływa na dziecko. Czy wiecie może czy dziecku to może zaszkodzić?
A bierzesz coś? Inhalacje robisz?
 
reklama
Do góry