reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Czy są tu dziewczyny po poronieniu? Jak sobie radzicie ze stresem? Totalnie wariuje juz nie wiem jak sobie radzić…
Jestem po 2 poronieniach a teraz w 10tyg. Jak tylko jakis objaw sie zmniejsza albo znika to juz mysle ze to koniec. Wiem ze te objawy to przychodza i odchodza, staram to sobie tlumaczyc ale glowa robi co chce.
Mam przez to bezsenne noce. Nie moge co tydzien biegac na usg, to nie jest zdrowe ani dla mojej glowy ani dla mojego portfela.
Jak sobie z tym radzic, potrzebuje pocieszenia 🙁
 
Czy są tu dziewczyny po poronieniu? Jak sobie radzicie ze stresem? Totalnie wariuje juz nie wiem jak sobie radzić…
Jestem po 2 poronieniach a teraz w 10tyg. Jak tylko jakis objaw sie zmniejsza albo znika to juz mysle ze to koniec. Wiem ze te objawy to przychodza i odchodza, staram to sobie tlumaczyc ale glowa robi co chce.
Mam przez to bezsenne noce. Nie moge co tydzien biegac na usg, to nie jest zdrowe ani dla mojej glowy ani dla mojego portfela.
Jak sobie z tym radzic, potrzebuje pocieszenia 🙁

Hej. Ja jestem po poronieniu w 9 tygodniu w maju. Miałam zabieg łyżeczkowania. A teraz aktualnie prawie 13 tydzień.
Na początku bardzo schizowalam… bałam się. Tylko jak piersi przestawały bolec już myślałam o najgorszym.. ale przyszły mdłości, które mnie dosłownie przetargaly, nie miałam siły funkcjonować i chyba one sprawiły, ze wiedziałam, ze wszystko jest ok.
Myśl pozytywnie! Dużo siły przesyłam ❤️
 
Zdecydowałyśmy, że nie dodajemy już nikogo do wątku prywatnego, z wyjątkiem @Mimi94 która udzielała się tu już wcześniej. Na wątku prywatnym poruszałyśmy już wiele intymnych spraw, które zbliżyły nas do siebie i chcemy pozostać tam w tym niewielkim gronie. Wspólnie doszłyśmy do wniosku, że na zgłoszenie się do prywatnego forum było już sporo czasu. Prosimy o uszanowanie i zrozumienie naszej decyzji. :) za wszystkie pozostałe dziewczyny, którym nie udało się dołączyć, trzymamy mocno kciuki i życzymy wszystkiego dobrego
 
Zdecydowałyśmy, że nie dodajemy już nikogo do wątku prywatnego, z wyjątkiem @Mimi94 która udzielała się tu już wcześniej. Na wątku prywatnym poruszałyśmy już wiele intymnych spraw, które zbliżyły nas do siebie i chcemy pozostać tam w tym niewielkim gronie. Wspólnie doszłyśmy do wniosku, że na zgłoszenie się do prywatnego forum było już sporo czasu. Prosimy o uszanowanie i zrozumienie naszej decyzji. :) za wszystkie pozostałe dziewczyny, którym nie udało się dołączyć, trzymamy mocno kciuki i życzymy wszystkiego dobrego
Informacja o dodatkowej liście do wątku prywatnego była zamieszczona tutaj w zeszły weekend i czas był do poniedziałku aby się zadeklarować.

Pamiętajcie, że ten wątek ogólny jest cały czas dla wszystkich dostępny i tutaj także zaglądamy.

✊🏻
 
reklama
Dziewczyny proszę powiedzcie mi czy poza kwasem foliowym bierzecie może jakieś suplementy? Ostatnio mam mętlik w glowie. Jedni mówią brać a inni, że nie bo można narobić więcej szkód niż pomóc. Ja brałam taką mieszankę z omega, żelazem itd.
Ja biorę mamaDHApremium+( 2 tabl),1folik,2x2 Espumisan(bo mam problem z bólem jelit przez uwięzione gazy),2x2 magneB6forte i jedną nospęForte.Chciałabym zacząć suplementacje wapnia bo pierwsze dziecko dużo mi go w ciąży zabrakło, ale nie wiem jaki jest dobry.Może coś polecacie?
 
Do góry