reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Dziewczyny będę mieć pierwsze usg w 5+5 będzie wogole coś widać? potrzebuje iść tak wcześnie ponieważ mam zaburzenia pracy tarczycy i wolę nie czekać dłużej.
 
reklama
Dziewczyny będę mieć pierwsze usg w 5+5 będzie wogole coś widać? potrzebuje iść tak wcześnie ponieważ mam zaburzenia pracy tarczycy i wolę nie czekać dłużej.
W poprzedniej ciąży w 5+5 widzialam zarodek i serduszko, i nawet slyszalam serduszko. Jeśli jednak ciaza jest 1-2 dni młodsza, serduszka może jeszcze nie być widać. Wiec bez nerwów. :)
 
Dziewczyny będę mieć pierwsze usg w 5+5 będzie wogole coś widać? potrzebuje iść tak wcześnie ponieważ mam zaburzenia pracy tarczycy i wolę nie czekać dłużej.
to zalezy od poziomu bety, niektore dziewczyny na forum tutaj pisaly, ze w 5+6 bylo juz widac zarodek i seruszko :) ja ide w 5+6 wlasnie i bardzo licze na to, ze zarodek sie pokaze wtedy :)
 
reklama
Czy tylko ja czekam z wizytą do jakiegoś 8tc? 🫣
Mi ginka kazala przyjść, bo ona chce widzieć pęcherzyk w macicy, by mieć pewność, że jestem bezpieczna. No i ja mialam polipy endometrialne, które mialam usunąć, i balam się, że mogą spowodować poronienie, okazuje się, że nie mają wpływu na ciążę, gdy już się zagnieździ.
 
Do góry