reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczyny, nie było mnie tu bardzo długo i nie jestem wstanie nadrobić wszystkich wiadomości, wybaczcie! Witam wszystkie nowe kobietki i życzę wszystkiego dobrego! Nie było mnie, bo tak mnie od dwóch tygodni męczą mdlosci, że ledwo funkcjonuje, raz na kilka dni zdarzy się dzień, że czuję się lepiej i staram się wtedy ogarnąć coś w domu, a tak to od rana do wieczora non stop mdlosci, potrafią mnie wybudzać nawet w nocy 🥺 byłam u lekarza na pierwszej wizycie, na usg był równo tydzień 8 a wg ostatniej miesiączki 8+2, termin na 11 kwietnia a wg om na 9 kwietnia, następną wizyta w równo 12 tygodniu, będę robić badania na płeć i nifty, tu w Belgii są za darmo, na pierwszej wizycie widziałam i słyszałam serduszko, takie emocje że się popłakaliśmy, usg było przez brzuch, ale ani mnie nie zważyła ani nie zleciła żadnych badań krwi, dziwne, jak to wygląda w Polsce?
 

Załączniki

  • IMG_20230905_213106.jpg
    IMG_20230905_213106.jpg
    987,2 KB · Wyświetleń: 51
  • IMG_20230905_213049.jpg
    IMG_20230905_213049.jpg
    1 023,7 KB · Wyświetleń: 52
To było krwawienie z polipa. Wg USG początek 6 tygodnia, serduszka jeszcE nie ma.
Chcą żeby zostać w szpitalu, wywołać poronienie. Ale ja wierzę w to że serduszko może się jesvze pojawić.
 
o przepraszam pomyliłam posty 🤣 jeden lekarz mi powiedzial że średnica 3 cm, a Inny dzień później że 2 cm..ale jednak pierwszy miał lepszy sprzęt więc w ten wynik bym wierzyła bardziej :)
Teraz w odpowiedzi zobaczyłam że u Ciebie 7 cm . A nie dali leków ? Mi coś wspominał o podaniu proga, jak by rosło dalej. A kiedy masz kolejna wizytę ?
 
Co lekarz na to ?
nic nie mówił, spojrzał i wpisał do karty. A jak wspomniałam na wizycie prywatnej że leukocyty ponad normę to powiedział że dla ciężarnych są inne, i to akurat chyba to 15 czy 16 tys, a o inne wskaźniki już się nie dopytywałam :) w poprzedniej też często miałam podwyższone ale lekarz nic nigdy nie komentował jakoś szczególnie .
 
reklama
nic nie mówił, spojrzał i wpisał do karty. A jak wspomniałam na wizycie prywatnej że leukocyty ponad normę to powiedział że dla ciężarnych są inne, i to akurat chyba to 15 czy 16 tys, a o inne wskaźniki już się nie dopytywałam :) w poprzedniej też często miałam podwyższone ale lekarz nic nigdy nie komentował jakoś szczególnie .
Ja w miare w normie i nie wiem czy tak powinno być. Bo naczytałam się że dla ciężarnych inne normy są
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-09-05-22-07-09-00_c37d74246d9c81aa0bb824b57eaf7062.jpg
    Screenshot_2023-09-05-22-07-09-00_c37d74246d9c81aa0bb824b57eaf7062.jpg
    189,7 KB · Wyświetleń: 39
Do góry