reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
to tylko sny. Trzymam kciuki że będzie wszzystko ok. Ja też jutro wizyta, tylko że u mnie 6+3. Liczę już na serduszko, chociaż nie wiem dokładnie jakieś jakości jest sprzęt w gabinecie, no ale to prywatnie więc nie powinien być najgorszy. O której masz wizytę ?
o 15
 
Cześć dziewczyny:) ja ostatnio mniej wchodzę na forum. Czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę by upewnić się, że wszystko w porządku. Kiepsko się też czuje, nie wiem czy dolegliwości nie potęguje mi luteina, która biorę 3 razy dziennie. Miłego dnia:)
 
Hej miał ktoś tak że 2 testy wyszły blade kreski? Po 4 dniach niedziela wyszła już super fajna kreska widoczna , a w poniedziałek nic nie ma . Nie wiem o co chodzi czy to ciąża czy nie? Czy ma to znaczenie, że No dzisiejszy test zrobiłam o 9 po wypiciu kawy i nie z pierwszego moczu ? Może zależy czy dostaniemy świeższe testy czy leżą one dość długo . Nie wiem co mam już myśleć
 
Hej miał ktoś tak że 2 testy wyszły blade kreski? Po 4 dniach niedziela wyszła już super fajna kreska widoczna , a w poniedziałek nic nie ma . Nie wiem o co chodzi czy to ciąża czy nie? Czy ma to znaczenie, że No dzisiejszy test zrobiłam o 9 po wypiciu kawy i nie z pierwszego moczu ? Może zależy czy dostaniemy świeższe testy czy leżą one dość długo . Nie wiem co mam już myśleć
jeśli wczoraj miałaś wyraźną kreskę, a dzisiaj drugiej kreski nie ma to opcje mogą być takie, że:
a) dzisiaj zrobiłaś test o niższej czułości i jeszcze nie wyłapał stężenia bhcg
b) wyłapałaś ciążę biochemiczną.
Tak czy siak polecam Ci iść zrobić badanie bhcg z krwi i po 48h je powtórzyć, będziesz wtedy wiedziała czy ciąża w ogóle jest i jeśli tak to czy bhcg prawidłowo przyrasta
 
Mało się udzielam ale podczytuje was, Dzisiaj śniło mi się, że poroniłam... I moja mama jeszcze mnie wyzywała, że to moja wina... Obudziłam się cała spocona, znerwicowana i od razu poleciałam do łazienki... Jutro wizyta i może dlatego te nerwy. Dziś 5+5
ja też kilkukrotnie miałam koszmary o tym, że ronię ciążę lub że atakuje mnie dziki zwierz czego wynikiem też jest poronienie 😞 wiem, że to tylko sny ale mam w sobie ten strach, że to się ziści i że na kolejnym USG dowiem, że nic z tego. Ehh psychika siada 😞
 
Hej miał ktoś tak że 2 testy wyszły blade kreski? Po 4 dniach niedziela wyszła już super fajna kreska widoczna , a w poniedziałek nic nie ma . Nie wiem o co chodzi czy to ciąża czy nie? Czy ma to znaczenie, że No dzisiejszy test zrobiłam o 9 po wypiciu kawy i nie z pierwszego moczu ? Może zależy czy dostaniemy świeższe testy czy leżą one dość długo . Nie wiem co mam już myśleć
Ja tak miałam, ze 1 dnia wieczorem wyraźna kreska, potem 3 kolejne dni z rana ledwo ledwo prawie niewidoczne kreski. Kup inny test, albo poczekaj pare dni. Najszybciej to zrób betę to będziesz mieć pewność.
 
reklama
Do góry