reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

A czy któraś z Was miewa takie duszności? Taki uciska klatce jakby było za mało tlenu? No ja jak jest gorąco na dworze to mam z tym problem. Byłam w sklepie i było kiepsko.

Do tego chyba dzisiaj mi niedobrze, ale, że nigdy jako takich mdłości w ciąży nie miałam to nie wiem jak to się objawia dokładnie. Wiem tyle, że dzisiaj czuję się okropnie słabo.
 
reklama
A czy któraś z Was miewa takie duszności? Taki uciska klatce jakby było za mało tlenu? No ja jak jest gorąco na dworze to mam z tym problem. Byłam w sklepie i było kiepsko.

Do tego chyba dzisiaj mi niedobrze, ale, że nigdy jako takich mdłości w ciąży nie miałam to nie wiem jak to się objawia dokładnie. Wiem tyle, że dzisiaj czuję się okropnie słabo.
My byliśmy dzisiaj nad rzeką ze znajomymi i nie wiem właśnie czy to kwestia upału czy ciąży ale kiedy już mieliśmy wracać zaczęło mi się robic okrutnie słabo, zawroty głowy itp. Musiałam robić przerwę co kilka kroków…
 
A czy któraś z Was miewa takie duszności? Taki uciska klatce jakby było za mało tlenu? No ja jak jest gorąco na dworze to mam z tym problem. Byłam w sklepie i było kiepsko.

Do tego chyba dzisiaj mi niedobrze, ale, że nigdy jako takich mdłości w ciąży nie miałam to nie wiem jak to się objawia dokładnie. Wiem tyle, że dzisiaj czuję się okropnie słabo.
Ja to samo, ledwo doszłam do auta, jak mi słonko przygrzało. W poprzednich ciążach na początku bylo to samo.
 
Tak się zastanawiam... czy tylko ja nie robię bety? 😂
Ja tez nie robię, zrobiłam raz żeby potwierdzić, wyszła 20 i tyle, w Belgii zupełnie inaczej to działa, kobiety nie latają co dwa dni na betę przez trzy cztery tygodnie, do Lekarza najwcześniej w 8 tygodniu przyjmują,
A czy któraś z Was miewa takie duszności? Taki uciska klatce jakby było za mało tlenu? No ja jak jest gorąco na dworze to mam z tym problem. Byłam w sklepie i było kiepsko.

Do tego chyba dzisiaj mi niedobrze, ale, że nigdy jako takich mdłości w ciąży nie miałam to nie wiem jak to się objawia dokładnie. Wiem tyle, że dzisiaj czuję się okropnie słabo.
Ja miałam tak kilka dni przed planowana @, trafiłam do szpitala, jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży
 
Mam pytanie kiedy w polsce poznajecie płeć? I z usg czy z krwi? Tutaj w Belgii z krwi w 12 tygodniu,dla dziewczynki mamy imię Jagoda a dla synka mój chce Łukasz ale ja stanowczo mówię nie 😜 teraz jestem wg jednej apki 5+4 a innej 5+5, wizyta za 19 dni 🙈 zazdroszczę wam że tak szybko lekarze was przyjmuja, chciałabym zobaczyć już cokolwiek aby wiedzieć że jest wszystko okej, u mnie brak objawów, oprócz bólu piersi przy chodzeniu i dotykaniu, czasami zawrotów głowy i bólu podbrzusza nic w nic, no i mam trochę problem z zaparciami 🙄
 
Mam pytanie kiedy w polsce poznajecie płeć? I z usg czy z krwi? Tutaj w Belgii z krwi w 12 tygodniu,dla dziewczynki mamy imię Jagoda a dla synka mój chce Łukasz ale ja stanowczo mówię nie 😜 teraz jestem wg jednej apki 5+4 a innej 5+5, wizyta za 19 dni 🙈 zazdroszczę wam że tak szybko lekarze was przyjmuja, chciałabym zobaczyć już cokolwiek aby wiedzieć że jest wszystko okej, u mnie brak objawów, oprócz bólu piersi przy chodzeniu i dotykaniu, czasami zawrotów głowy i bólu podbrzusza nic w nic, no i mam trochę problem z zaparciami 🙄
ja się dowiem bo będę robiła nifty w 11 tyg. Jeśli oczywiście dotrwam do tego tyg co nigdy mi się nie udało. Więc to dla mnie zupełnie drugorzędna sprawa.
 
Mam pytanie kiedy w polsce poznajecie płeć? I z usg czy z krwi? Tutaj w Belgii z krwi w 12 tygodniu,dla dziewczynki mamy imię Jagoda a dla synka mój chce Łukasz ale ja stanowczo mówię nie 😜 teraz jestem wg jednej apki 5+4 a innej 5+5, wizyta za 19 dni 🙈 zazdroszczę wam że tak szybko lekarze was przyjmuja, chciałabym zobaczyć już cokolwiek aby wiedzieć że jest wszystko okej, u mnie brak objawów, oprócz bólu piersi przy chodzeniu i dotykaniu, czasami zawrotów głowy i bólu podbrzusza nic w nic, no i mam trochę problem z zaparciami 🙄
Płeć z USG najczęściej, chyba że ktoś robi te badania nimfy czy te drugie sanco chyba, to wtedy znana jest płeć. Moja ginka zawsze pyta mnie o zaparcia, bo od progesteronu ponoć to normalne, a ja jak zawsze z zaparciami mam problem, tak w ciąży zawsze problem znika 🤣
Mnie teraz tylko mdłości męczą cały dzień 😵 dzisiaj 6+5, bo termin na prima aprilis 🤣
Mam jeden jedyny typ na imię chłopaka i boję się powiedzieć mężowi, że nie będzie mu się podobać 😬 poczekam do poznania płci, dla córki też wtedy wybraliśmy 😊
 
Płeć z USG najczęściej, chyba że ktoś robi te badania nimfy czy te drugie sanco chyba, to wtedy znana jest płeć. Moja ginka zawsze pyta mnie o zaparcia, bo od progesteronu ponoć to normalne, a ja jak zawsze z zaparciami mam problem, tak w ciąży zawsze problem znika 🤣
Mnie teraz tylko mdłości męczą cały dzień 😵 dzisiaj 6+5, bo termin na prima aprilis 🤣
Mam jeden jedyny typ na imię chłopaka i boję się powiedzieć mężowi, że nie będzie mu się podobać 😬 poczekam do poznania płci, dla córki też wtedy wybraliśmy 😊
od kiedy masz mdłości??
 
Mam pytanie kiedy w polsce poznajecie płeć? I z usg czy z krwi? Tutaj w Belgii z krwi w 12 tygodniu,dla dziewczynki mamy imię Jagoda a dla synka mój chce Łukasz ale ja stanowczo mówię nie 😜 teraz jestem wg jednej apki 5+4 a innej 5+5, wizyta za 19 dni 🙈 zazdroszczę wam że tak szybko lekarze was przyjmuja, chciałabym zobaczyć już cokolwiek aby wiedzieć że jest wszystko okej, u mnie brak objawów, oprócz bólu piersi przy chodzeniu i dotykaniu, czasami zawrotów głowy i bólu podbrzusza nic w nic, no i mam trochę problem z zaparciami 🙄
Ja mieszkam na Malcie i tutaj oficjalnie ciążę uznaje się dopiero po 12 tygodniu, przysługują tylko 3 wizyty z USG. Dlatego większość chodzi prywatnie na wizyty.
U mnie duże zmęczenie, zawroty głowy i ból brzucha. Zastanawiam się czy mój brzuch już widać czy tylko sobie wmawiam 🤪
 

Załączniki

  • IMG_20230812_193637.jpg
    IMG_20230812_193637.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 75
reklama
Ja mieszkam na Malcie i tutaj oficjalnie ciążę uznaje się dopiero po 12 tygodniu, przysługują tylko 3 wizyty z USG. Dlatego większość chodzi prywatnie na wizyty.
U mnie duże zmęczenie, zawroty głowy i ból brzucha. Zastanawiam się czy mój brzuch już widać czy tylko sobie wmawiam 🤪
myślę że Ci nikt nie odpowie bo nie wiemy jak wyglądasz na codzien. Ja uważam jednak na chłopski rozum zarodek jest wielkości ziarna maku. Jakim cudem mógłby być widoczny brzuch. Jedyne co to mogą być wzdęcia 🫣
 
Do góry