reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Ja dziś 10+3. I miałam dziś koszmar że poroniłam 😭😢 okropny był ten sen. Obudziłam się rano i zaczęłam czuć jakiś niepokój. Znów zaczynam się stresować :( a do genetycznego jeszcze 10 dni 😔😢 no i oczywiście jak od początku prawie w ogóle objawów nie mam więc to mnie dodatkowo stresuje :(
 
reklama
Ja dziś 10+3. I miałam dziś koszmar że poroniłam 😭😢 okropny był ten sen. Obudziłam się rano i zaczęłam czuć jakiś niepokój. Znów zaczynam się stresować :( a do genetycznego jeszcze 10 dni 😔😢 no i oczywiście jak od początku prawie w ogóle objawów nie mam więc to mnie dodatkowo stresuje :(
Kamila, ja również mam badanie genetyczne - NIFTY za 4 tyg/ ( to będzie 15 tydzień) , również nie miałam objawów - jedyny to taki że urosły mi cycki ;-) Byłam we wtorek na 1-wszym USG, dzidzia zdrowa, serduszko biło jak dzwon więc nie stresuję się brakiem objawów :) wręcz się tym cieszę :)))
 
Kamila, ja również mam badanie genetyczne - NIFTY za 4 tyg/ ( to będzie 15 tydzień) , również nie miałam objawów - jedyny to taki że urosły mi cycki ;-) Byłam we wtorek na 1-wszym USG, dzidzia zdrowa, serduszko biło jak dzwon więc nie stresuję się brakiem objawów :) wręcz się tym cieszę :)))
A ja się właśnie stresuje... wolałabym żeby dzidzia dawała o sobie znać, mnie to uspokaja 🤗 tydzień temu byłam u ginekologa bo miałam plamienia, z dzieckiem było wszystko dobrze i mam nadzieję że nadal tak jest 😔 brzuch już coś urósł?? Moja to pierwsza ciąża i z tym brzuchem to tak średnio narazie...
 
Ja dziś 10+3. I miałam dziś koszmar że poroniłam 😭😢 okropny był ten sen. Obudziłam się rano i zaczęłam czuć jakiś niepokój. Znów zaczynam się stresować :( a do genetycznego jeszcze 10 dni 😔😢 no i oczywiście jak od początku prawie w ogóle objawów nie mam więc to mnie dodatkowo stresuje :(
Spokojnie. Ja też praktycznie nie mam żadnych objawów, prócz bolących piersi i tego, że odrzuciło mnie od kawy. 1,5tyg miałam tylko mdłości.
 
A ja się właśnie stresuje... wolałabym żeby dzidzia dawała o sobie znać, mnie to uspokaja 🤗 tydzień temu byłam u ginekologa bo miałam plamienia, z dzieckiem było wszystko dobrze i mam nadzieję że nadal tak jest 😔 brzuch już coś urósł?? Moja to pierwsza ciąża i z tym brzuchem to tak średnio narazie...
Kamila, moja druga ciąża i brzuszek widać już, szczególnie wieczorem :) Należę do osób szczupłych więc ten brzuch szybko wywaliło :) w poprzedniej ciązy przytyłam 9kg ..i teraz po cichu liczę na to samo 😁
😁
 
A ja się właśnie stresuje... wolałabym żeby dzidzia dawała o sobie znać, mnie to uspokaja 🤗 tydzień temu byłam u ginekologa bo miałam plamienia, z dzieckiem było wszystko dobrze i mam nadzieję że nadal tak jest 😔 brzuch już coś urósł?? Moja to pierwsza ciąża i z tym brzuchem to tak średnio narazie...
Ja mam mega wzdęcia. Jestem w 9tc a wyglądam jak bym była w 20. I nic mi na nie nie pomaga. Nawet staram się pić wodę ale przez nią mnie cofa. I sama nie wiem co robić.

Was też swędzi brzuch?
 
reklama
Do góry