reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Mam identycznie jak ty. 9+2 i brak objawów. Niby widziałam serduszko tydzień temu poraz kolejny ale uspokojna byłam tylko na kilka dni... Od 2 dni znów zaczynam mieć czarne myśli 😔 wierzę że jest wszystko dobrze i że będzie wszystko dobrze. Ja USG mam 26.09. tak bardzo już kocham tego dzidziusia ♥️
Oh jakie to znajome... widocznie jest im u nas tak dobrze ze" nie marudzą" i nie ma objawów.😉 to moja pierwsza i długo wyczekiwana ciaza. Wiem co czujesz. Musi być dobrze 😚
 
reklama
Ja zawsze miałam problem ze snem, więc pod tym względem u mnie się nic nie zmieniło 🤣 w ciągu dnia jestem bardziej zmęczona i potrzebuję drzemki, choć nie zawsze jestem w stanie zasnąć... Ale samo to że się położę pomaga.

Co do ryb to mnie i w poprzedniej i teraz odrzuciło i po prostu mi śmierdzi więc mam problem z głowy 🙈😅
 
Dziewczyny jaką robicie cytologię? Bo mi lekarz zalecił jakaś rozszerzoną. Za dodatkowe 150 zł. I teraz się zastanawiam, która zrobić. Czy zwykła klasyczna czy tą lepszą. Zawsze cytologię miałam wzorową. A i jeszcze USG piersi. Zdziwiło mnie, że mój ginekolog nie wykonuje tego badania, tylko muszę szukać na własną rękę.
 
Ja niestety nabyłam bardzo niedobry nawyk - sprawdzam każda możliwa rzecz czy można jeść w ciąży, czy można używać danych kosmetyków w ciąży etc. Skończy się na tym, ze będę jadła same pomidory, a twarz smarowała smalcem, bo naturalny i nie ma chemii 🙈😂🤦🏻‍♀️
Ja jakoś nie 😂 ale naczytałam się na temat objawów, że głowa mała. Mdłości dziś mi odpuściły, ale też byłam pół dnia na mieście, bo to diabetolog dziś. Ja ogólnie jak mogę jeść to jem na co mam chęć.
 
Dziewczyny jaką robicie cytologię? Bo mi lekarz zalecił jakaś rozszerzoną. Za dodatkowe 150 zł. I teraz się zastanawiam, która zrobić. Czy zwykła klasyczna czy tą lepszą. Zawsze cytologię miałam wzorową. A i jeszcze USG piersi. Zdziwiło mnie, że mój ginekolog nie wykonuje tego badania, tylko muszę szukać na własną rękę.
Ja zrobiłam teraz na podłożu płynnym. U mnie akurat 100 zł. Jest dokladniejsza. Moja kolezanka robila te zwykła i zawsze jej wychodziła ok a jak zrobila te płynna, okazalo sie ze stan zapalny, poszerzaja jej diagnostyke w kierunku tego wirusa hpv, także no.. chyba lepiej zainwestować
 
A czy wy dziewczyny możecie spać w nocy ? Ja się kręcę wiercę i ciężko mi znaleść dobra pozycje;/ do tego od czasu do czasu kłucie i ciągniecie macicy. Jak wasze samopoczucia ?
U mnie zaczyna się dzisiaj 11tc i mdłości nadal są. Chociaż też zależy od dnia. Czasem jest gorzej a czasem lepiej. Do tego posmak w ustach, zgaga :/
Ja bym spała nawet w ciągu dnia 🤣 śpie jak dziecko jak musze wstać na siku to po omacku ide.
 
reklama
Do góry