reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Trzymam kciuki za niski wynik 🙂🤞

Ja od dzisiaj na diecie podobno dla ciężarnych z cukrzyca. I jest tragedia, nie umiem chyba żyć bez cukru. Staram się ale mam taką ochotę na słodkie. Dramat 🙈
Znam ten ból, ja jestem uzależniona od cukru wręcz. Tzn odkąd sie dowiedzialam o ciąży to bardzo mocno to ograniczyłam, raz na kilka dni popełniam grzeszek, no ale właśnie.. po odstawieniu cukru i białego pieczywa mialam wynik 92, więc nie wiem co to będzie.
Ponoc erytrytol ma niski iq, moze tym próbuj zastąpić? A co mówił diabetolog? Narazie sama dieta bez insuliny?
 
Znam ten ból, ja jestem uzależniona od cukru wręcz. Tzn odkąd sie dowiedzialam o ciąży to bardzo mocno to ograniczyłam, raz na kilka dni popełniam grzeszek, no ale właśnie.. po odstawieniu cukru i białego pieczywa mialam wynik 92, więc nie wiem co to będzie.
Ponoc erytrytol ma niski iq, moze tym próbuj zastąpić? A co mówił diabetolog? Narazie sama dieta bez insuliny?
Trzy tygodnie dieta, poniżej ewentualnie insulina. Ja jestem człowiek co ma na drugie imię cukier. Nie sądziłam że będzie mi tak ciezko 😜 nie wiem jak to przetrwam
Oby Twoj był niższy 🤞

Ja miałam najpierw 97
A dwa dni później na teście obciążenia glukoza na czczo już 104 😢
 
Ja tez ponoć zbyt wysoki cukier. 92. Do powtórki badanie. Zdziwiona jestem, bo nigdy nie miałam z cukrem problemów. Prawie wogóle nie jem słodyczy.
 
Ja tez ponoć zbyt wysoki cukier. 92. Do powtórki badanie. Zdziwiona jestem, bo nigdy nie miałam z cukrem problemów. Prawie wogóle nie jem słodyczy.
Już na granicy, niektórzy ginekolodzy wysłałby Cię już na test. Ja też nigdy nie miałam wysokiego cukru a w ciąży od samego początku. Może u Ciebie spadnie 😊
 
reklama
Hej dziewczyny, w 6 tygodniu ciąży rozpoczęło się u mnie delikatne plamienie w kolorze kawy z mlekiem (jasny brąz), lekarz przepisał mi duphaston 2x1, po dwóch dniach brania upławy zmieniły kolor na żółty. Czy któraś z Was tak miała?
 
Do góry