reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
My mieszkamy w Anglii wiec tez celuje w imiona, które będą łatwe do wymówienia po angielsku. Ale my jeszcze nie znamy płci, wiec mamy czas 😜
Ja dziś kiepsko się czuje. Spałam w dzień, później spacer zaliczyliśmy i wrzuciłam kurczaka do pieczenia, ale ja apetytu nie mam zupełnie. Mdli mnie dalej, wiec ciezko o normalne jedzenie 😑
Współczuje braku apetytu. Dobrze, że pomimo złego samopoczucia zaliczyłas spacer. Liczą się małe zwycięstwa 💪
 
Dziewczynki. Dziś 12+2. Od dwóch dni mam zaparcia na maxa ( czuję się zagazowana i mam problem z wypróżnianiem). Wczoraj wieczorem zaczęłam mieć skurcze po prawej stronie brzucha / podbrzusza. Męczyło mnie to w nocy. Wzięłam nospe max i magnez ale cały czas czuję delikatne skurcze po tej stronie ( raz bliżej pachwiny , raz koło jajnika) .. Zaczynam panikować. Czy to może być od jelit czy może to skurcze przepowiadające coś złego 🙈czy któraś z Was tak miała i było ok ?
 
Dziewczynki. Dziś 12+2. Od dwóch dni mam zaparcia na maxa ( czuję się zagazowana i mam problem z wypróżnianiem). Wczoraj wieczorem zaczęłam mieć skurcze po prawej stronie brzucha / podbrzusza. Męczyło mnie to w nocy. Wzięłam nospe max i magnez ale cały czas czuję delikatne skurcze po tej stronie ( raz bliżej pachwiny , raz koło jajnika) .. Zaczynam panikować. Czy to może być od jelit czy może to skurcze przepowiadające coś złego 🙈czy któraś z Was tak miała i było ok ?
Hejka😉 miałam to samo i czasami nadal miewam niestety😔 codziennie rano jem (przed śniadaniem ) mały jogurt z prażonym siemieniem lnianym, problem z zaparciami zniknął 😊 Na wzdęcia, z tego co mi lekarz mówił, nie ma sposobu, ja żeby jakoś je zmniejszyć pije bardzo dużo wody i jest lepiej 😉
 
Hejka😉 miałam to samo i czasami nadal miewam niestety😔 codziennie rano jem (przed śniadaniem ) mały jogurt z prażonym siemieniem lnianym, problem z zaparciami zniknął 😊 Na wzdęcia, z tego co mi lekarz mówił, nie ma sposobu, ja żeby jakoś je zmniejszyć pije bardzo dużo wody i jest lepiej 😉
Muszę zmienić pieczywo. Ostatnio za dużo białego wleciało. Z pełnoziarnistym już tak nie było. Napisałam do mojego gina i twierdzi, że te skurcze co mu opisałam bankowo od zaparć. Co ciekawe ..już przeszły 🤣oby nie wróciły 🙈🙏
 
Strusio super kochanie .To Twoja pierwsza pociecha ?
Co do zaparc to miałam w 1wszej ciazy . Stosowalam gotowane jabłka, sliwki i herbatę z koperku 😂 A od parcia to zad mnie tak bolal że hej
 
Strusio super kochanie .To Twoja pierwsza pociecha ?
Co do zaparc to miałam w 1wszej ciazy . Stosowalam gotowane jabłka, sliwki i herbatę z koperku 😂 A od parcia to zad mnie tak bolal że hej
Ogólnie to moja 5 ciąża ...ale 1która rozwija się do tego etapu idealnie i jest po wdrożeniu leczenia immunologicznego.
Mam nadzieję, że tym razem już będzie dobrze🥰
Mi myślałam że wystrzeli brzuch...a skurcze mialam takie i wszystko wew brzucha zatrzymane ( czytaj gazy 😜) że myślałam, że eksploduje 🙈🤪
 
reklama
Do góry