reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Ja też cały czas nudności i wymioty... (Choć te ostatnie na szczęście sporadyczne). Z młodym mdliło mnie do ponad 30 tygodnia, nastawiam się na powtórkę z rozrywki 🤢 dzisiaj 9+6 więc teoretycznie powoli powinny dolegliwości mijać, no ale u mnie się nie zapowiada🤷🏻‍♀️ dzisiaj idę na USG piersi i tylko dlatego pracuję z biura, tak to już bym w domu leżała - zastanawiam się czy przy najbliższej wizycie nie wziąć jednak L4, bo póki co jest ciężko.
Pocieszyłaś mnie z tą teorią 😅
 
reklama
Ja też cały czas nudności i wymioty... (Choć te ostatnie na szczęście sporadyczne). Z młodym mdliło mnie do ponad 30 tygodnia, nastawiam się na powtórkę z rozrywki 🤢 dzisiaj 9+6 więc teoretycznie powoli powinny dolegliwości mijać, no ale u mnie się nie zapowiada🤷🏻‍♀️ dzisiaj idę na USG piersi i tylko dlatego pracuję z biura, tak to już bym w domu leżała - zastanawiam się czy przy najbliższej wizycie nie wziąć jednak L4, bo póki co jest ciężko.
bierz L4 ja dokladnie ze wzgl
na nudnosci tez wzielam, generalnie wiekszosc doby spedzam w lozku bo nie nadaje sie do zycia. Nie zastanawiaj sie.
 
bierz L4 ja dokladnie ze wzgl
na nudnosci tez wzielam, generalnie wiekszosc doby spedzam w lozku bo nie nadaje sie do zycia. Nie zastanawiaj sie.
Ja mam tak samo.. Dziś 10tc a mdłości jak były tak są, najgorzej rano i wieczorem. W ciągu dnia znośnie ale nie wyobrażam sobie siedzieć teraz w pracy ;/
 
A czy wy dziewczyny możecie spać w nocy ? Ja się kręcę wiercę i ciężko mi znaleść dobra pozycje;/ do tego od czasu do czasu kłucie i ciągniecie macicy. Jak wasze samopoczucia ?
 
Mi mięso wchodzi. Ogólnie wieczorem mi wchodzi wszystko. Gorzej w południe. Nawet czasem kawa mi nie wchodzi, a wydaje mi się że miałam na nią chęć. 🤣
Co do kawy, też tak mam-zrobię i nie wypiję. Jeżeli chodzi o jedzenie, dzisiaj miałam ochotę na makrelę... zżarłam całą i nie podzieliłam się z nikim 🤦‍♀️🤷‍♀️😄
 
Dobrze czytać, że wszystko ok. Też mialam krwiaka i ciągle plamienie choć już mniej, w czwartek mam wizytę i czekam jak na szpilkach. Czy u Ciebie nie widać już krwiaka a dalej plamienie. Ja biorę luteinę 50 3 razy dziennie
U mnie po krwiaku ani śladu. Zostały brązowe plamienia w dość małej ilości. Widać różnicę po zwiększeniu dawki duphastonu i wdrożeniu luteiny
 
Co do kawy, też tak mam-zrobię i nie wypiję. Jeżeli chodzi o jedzenie, dzisiaj miałam ochotę na makrelę... zżarłam całą i nie podzieliłam się z nikim 🤦‍♀️🤷‍♀️😄
Ja tez mam ciagle ochotę na makrele, ale staram się jej unikać, bo podobno jest niezalecana ryba w ciąży, niezależnie od postaci 😔
 
No właśnie u mnie też kanapki z chudą wędliną i np 1 jajko, jakiś odtłuszczony jogurt... Jezu... tak się nie da zyc 🙄

Co do terminu to dowiem się za tydzień bo wczoraj byłam u lekarza który jak się okazuje nie prowadzi ciąż wiec jedynie mi zrobił usg I pokazał człowieczka. Ale z OM 1.05 a ide raczej zgodnie z OM narazie. Natomiast jeśli będzie cukrzyca ciążowa to na bank będę kwietniówką bo takie ciążę rozwiązuje się wcześniej. Więc nadal jestem jedną nogą tu a jedną na majówkach 😁
Dla mnie też to bardzo ciężkie, niewygodne jeśli chodzi o przygotowanie posiłków do pracy. Nie wiem jak to będzie.

Jedna noga tu 😅 niedługo się rozstrzygnie, no niby rozwiązuje się wcześniej ale też chyba nie zawsze
 
reklama
Do góry