reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny takie przelewanie w macicy czuje co to może być?
Kolejne pytanie już prawie 16 tc a macica nie rosnie zaczynam się już obawiać ze coś jest nie tak a wizyta dopiero 18 listopada nie wiem jak ja wytrzymam do tej wizyty 😭 czy wy też w 16tc nie miałyście brzuszka ciążowego?
Spokojnie, czasami brzuszek pojawia się dużo później 🤗 A te przelewania, to pewnie ruchy 🤩 Tak to dziewczyny opisują. Sama jeszcze na nie czekam 😉
 
reklama
Powiedzcie jak znaleźć to forum bo ja jestem jakaś nieogarnięta...

Powinnaś dostać wiadomość o grupie zamkniętej i klikasz w link 😀 Jak coś napiszesz to już będziesz mieć w apce w powiadomieniach. Tak u mnie to zadziałało. Aaaa…. I w tej grupie jest kilka podtematow gdzie się udzielamy 😉
 
Dziewczyny takie przelewanie w macicy czuje co to może być?
Kolejne pytanie już prawie 16 tc a macica nie rosnie zaczynam się już obawiać ze coś jest nie tak a wizyta dopiero 18 listopada nie wiem jak ja wytrzymam do tej wizyty 😭 czy wy też w 16tc nie miałyście brzuszka ciążowego?
Jeśli z dzieckiem jest wszystko w porządku to nie masz się czym przejmować, brzuch urośnie w swoim czasie. Przecież te nasze dzieciaczki ważą teraz -200-400 gramów, tyle co talerz zupy, więc czemu miałabyś mieć duży brzuch? Jeśli masz silne mięśnie brzucha to one bardzo długo mogą trzymać wszystko w środku. Kupiłaś detektor tętna, czas trochę sobie odpuścić z panikowaniem i szukaniem nieprawidłowości. 😁
 
A mi nigdy się nie zdarzyło, żeby cokolwiek mi się skurczylo :) jakoś wcześniej nie byłam przekonana do suszarki, ale zobaczyłam u znajomych i mówię kurde, wreszcie nie będę musiała wieszać prania... przecież ta suszarka to u mnie non stop stoi w okresie jesiennym i zimowym! :) i rzeczywiscie jestem bardzo zadowolona i uważam, że tym bardzie przy dziecku będzie to dużym ułatwieniem.
Ja też jestem z niej bardzo zadowolony póki obsługuje ja mój mąż 🤣 Pewnie w końcu będę się musiała przelać i sama nauczyć się jej obsługiwać no przy maluchu napewno będę z niej korzystać 😁
Dziewczyny takie przelewanie w macicy czuje co to może być?
Kolejne pytanie już prawie 16 tc a macica nie rosnie zaczynam się już obawiać ze coś jest nie tak a wizyta dopiero 18 listopada nie wiem jak ja wytrzymam do tej wizyty 😭 czy wy też w 16tc nie miałyście brzuszka ciążowego?
W pierwszej ciąży to normalne, że jessvze nie widać brzuszka. Nawet się nie obejrzysz jak "wyskoczy"🙈
 
Ja piję jedna prawdziwą rano i jak mnie najdzie jeszcze ochota później to robię sobie kawę Inkę [emoji16]
Dziewczyny ile pijecie kaw dziennie? Ja miałam na początku ciąży obrzydzenie jak kawę uwielbiam. Teraz piję jedno latte dziennie ale mąż przyjdzie z pracy i też bym miała ochotę z nim napić się kawy...jak bym kupila bezkofeinowa bo mogłabym taka drugą wypić?
 
reklama
Do góry