reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Coś Ty powiedział że jak nie przyjdę na oddział to nie da rady.. Pielęgniarka mnie przepraszala i mowi: " Może jakby Pani trafiła na innego lekarza..." ja byłam załamana bo z poprzednia ciąża plamienie miałam i serduszko nie bilo:(.... jechałam do swojego dr. Do Katowic 60km😔
Jestem w szoku, zero empatii, wyobrażam sobie jaki musiałaś przeżyć stres w tamtym momencie:( Nikt nie zrozumie lęku kobiety o dziecko w brzuchu.. No co za lekarz Ci się trafił:/
 
reklama
U nas ciężarne z krwawieniem przyjmuje się zawsze na przydział. Taka procedura.
No wiem żeby szpital dostał za pobyt pacjenta.. U mnie sytuacja była inna bo miejsce zameldowania mam 50km stąd, więc tak jakbym była przejazdem. Poza tym mowilam że mam samo dziecko w domu. I też nie dało rady. Więc poprostu tam już nie jeździłam..
 
Jestem w szoku, zero empatii, wyobrażam sobie jaki musiałaś przeżyć stres w tamtym momencie:( Nikt nie zrozumie lęku kobiety o dziecko w brzuchu.. No co za lekarz Ci się trafił:/
Dokladnie.... najgorzej jest czekać... ten świat się zatrzymuje a minuty jak godziny... Ja wiem ze procedury... I one stają się ważniejsze od czowieka:( ... W innym szpitalu beż problemu sprawdzili poza kolejnością szybciutko, uspokoili dali leki i do domu. Ale głową siwa 😶
 
Czyli wychodzi na to, że każdy szpital ma swoją politykę. U nas jest oddzielne wejście na sor położniczy i tam się zgłasza każda ciężarna z problemem. Po badaniu decydują czy przyjęcie na oddział czy wystarczy dać leki doraźnie i do domu.
 
Czyli wychodzi na to, że każdy szpital ma swoją politykę. U nas jest oddzielne wejście na sor położniczy i tam się zgłasza każda ciężarna z problemem. Po badaniu decydują czy przyjęcie na oddział czy wystarczy dać leki doraźnie i do domu.
No bo tak powinno być, jeśli sytuacja tego wymaga oczywiste jest ze musi zostać na oddziale. Ale doraźna pomoc powinna być dawaną, tak jak w innych przypadkach kiedy trafią się na Sor.🤗
 
Dziewczyny mi wyszły dwie opryszczki na górnej i Dolnej wardze szok! Już się wystarszylam bo piszą że to zagrożenie dla płodu ale przeczytałam forum mamaginekolog i trochę się uspokoiłam od razu zaczynam smarować maścią akurat mam w domu, ale powiem wam że orpyszki nie miałam chyba z 3 lata! Zażywam witaminy jem owoce i nie wierzę.
 
Dziewczyny mi wyszły dwie opryszczki na górnej i Dolnej wardze szok! Już się wystarszylam bo piszą że to zagrożenie dla płodu ale przeczytałam forum mamaginekolog i trochę się uspokoiłam od razu zaczynam smarować maścią akurat mam w domu, ale powiem wam że orpyszki nie miałam chyba z 3 lata! Zażywam witaminy jem owoce i nie wierzę.
Możesz ją mieć poprostu...np od tego silnego wiatru, albo pijąc od kogoś kto ją ma. Nie przejmuj się bo już jesteś w dużej ciąży a ostrzegają na początku kiedy jest organogeneza. Chociaż szwagierka miała cała ciążę od początku nawracającą i z ciąża ok ;) córka ma już 1.5roku. 😁
 
Powiedz mi w którym miejscu znajdujesz puls dziecka w 15 tyg? Jestem ciekawa gdzie szukać a dzisiaj też ma mi przyjsc 🤪

Nie do mnie pytanie ale odpowiem 😉
Ja znalazłam kilka dni temu tętno. Tydzień 14/15. I moja rada. Szukaj niżej - mniej więcej na linii bielizny i ciut (CIUT) wyżej. Ja szukałam przez pierwsze dni za wysoko i tylko znajdowałam swoje tętno. Jak już uda Ci się to później szybciutko będziesz znajdować.
 
reklama
Powiedz mi w którym miejscu znajdujesz puls dziecka w 15 tyg? Jestem ciekawa gdzie szukać a dzisiaj też ma mi przyjsc 🤪

Myślę, że to kwestia ułożenia dziecka :)

Czytalam na forum, że najpewniej szuka się ok 18tyg ale to kwestia indywidualna. Z tym że nie powinno się wpadać w panikę jak wcześniej ciężko będzie wychwycić:) tylko jak nie panikować 🤣
DZIEŃ DOBRY DZIEWCZYNKI W TEN DESZCZOWY WTORKOWY DZIEŃ ❤️
Ja już teraz znajduje bardzo szybko. Wiem mniej więcej gdzie maluch się znajduje ale tak jak @StopKlatka pisze pamiętaj żeby nie wpadać w panikę jak nie znajdziesz bo to bardzo zgubne. @Kropka29 tez ma racje zależy od ułożenia bo ja np znajduje jak na obrazku 1 - na 2 kropce lekko ku 3 kropce a moja znajoma np. która używała detektora znajdywala przy 1 kropce. Wstawiam Ci tu mała instrukcje która mi pomogła 😃
 

Załączniki

  • 8A554B54-FC24-44AA-BE14-5CE50113293A.jpeg
    8A554B54-FC24-44AA-BE14-5CE50113293A.jpeg
    82,4 KB · Wyświetleń: 75
Do góry