reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Mnie dopadło jakiś przeziębienie... 🙁 Już się tak cieszyłam, że Mąż przechorował a mnie się upiekło a tu...dupa! Tzn nie ma póki co tragedii, bo właściwie "tylko" gardło mnie boli. Płucze od wczoraj szałwią ale też czytam, że zdania podzielone czy można...jak żyć?!
pij herbatę z miodem, maliną, cytryną czy imbirem z a najlepiej mix. Cały dzień szalik na szyję i po prostu się grzej w łóżku albo pod kocem. Nie ma rady, jak to mówi mój tata : przeziębienie leczone trwa 7 dni, a nieleczone tydzień. Po prostu musisz to wyleżeć, żeby się nie doprawić bardziej. I gardło też możesz płukać rozwtorem wody z solą. Niestety, mamy do wyboru tylko babcine sposoby. Niech dziś wszyscy poskaczą wokół ciebie a ty sobie poodpoczywaj 🤗
 
reklama
Cześć dziewczyny! Ja dziś wstałam- nie wierzę sama😉- o 9!!! Oczywiście nocne pobudki były, a jakże, ale za każdym razem zasypiałam 😁 Chyba wczoraj się trochę nachodziłam i nagimnastykowałam, bo sprzątaliśmy na cmentarzu grób mojego Taty i wieczorem, to już totalnie nie miałam siły 🥴 Ale na szczęście organizm wiedział, że potrzebuje dużo snu na regenerację 😁 Wczoraj też lekkie drapanie w gardle i zaczęłam jeść kanapki z czosnkiem i pić wodę z imbirem, cytryną, troszkę miodu. Póki co cisza, także mam nadzieję, że nic się z tego nie rozwinie🙈 Miłego dnia wszystkim 🥰🥰🥰
 
Ja też kapusta z mlekiem i jabłkami nie pomaga 🤣🤣🤣
Pije sok jablkowy naturalne mętny pomimo żelaza daje radę.
Ja też zapomniałam o lekach. No i już jestem po śniadaniu więc muszę teraz zgodnie żeby łyknąć tabletki. To jakaś plaga dzisiaj chyba.
W sprawie spania...nie wiem o czym mówicie bo ostatnio nawet na nocne siku nie wstaję...6 godzin śpię jak zabita, do tego kimanko po obiedzie, nawet 2,5 godziny.....podobno tak śpią sprawiedliwi więc przyznajcie się dziewczyny....coście ostatnio przeskrobały🤣🤣🤣
@Rozdepka forum by zabrakło haha
 
Hej dziewczyny ❤️
Piękne imiona będę miały nasze pociechy! U mnie jak już wcześniej pisałam króluje Antek, Franek i Ignas a u Starego Oliwier. Oficjalnie przyjęliśmy ze póki co Batman to wspólny kompromis 😂
Co do wózka to jeszcze nie mam nic upatrzonego. Chyba wybiorę sie do sklepu i tam przy pomocy kogoś doświadczonego wybiorę.
Dzisiaj trochę pospalam, wczoraj byliśmy na weselu i UWAGA HIT: do 23:30 bo stary zaniemógł 😅 Nie zdążyły mnie plecy chyba jeszcze zacząć bolec a tu już do domku trzeba było starego oddelegować 😅 Ale impreza super i jedzonko tez dobre, a panna młoda przepiękna ❤️ Nawet nie wiecie ile bym dała żeby być na jej miejscu ale staremu chyba się nie spieszy do zaręczyn 😅

Dziewczyny czy wy tez macie niskie ciśnienie ? Mierzylam przed chwila i 90/49 😱 troszkę się przestraszyłam . Wypije kawę może mi podniesie ciut .
Tak, ja mam bardzo niskie ciśnienie w ciąży. Przed ciaza na odwrót - wysokie jak cholerka a teraz jakoś mi się odmieniło. Chociaż Twoje jest naprawdę bardzo niskie. Mi kawka tez pomoga od rana ale ja pije pół na pół - pół kawy pół mleka 😅
 
reklama
Do góry