reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Przyznam Wam się tak szczerze mówiąc, że fakt że tyle czasu staraliśmy się o dziecko i to że od samego początku kompletnie nie czuję się jakbym była w ciąży sprawia że jak tak piszecie o tych wózkach i tak dalej to jakoś tak do mojego mózgu nie dociera że ja też powinnam zacząć się tym interesować, mam wrażenie że przecież mnie to nie dotyczy 🙈 Cieszę się strasznie z tej ciąży ale jakoś cały czas nie mogę uwierzyć w to że rzeczywiście się udało 🙈
Ja mam tak, że nie chce zapeszać. Poczekam jeszcze chwilkę. Ale moje dwie kumpele już mi przygotowały swoje paczusie z ubrankami 😄Też mi ciężko w to uwierzyć, że po 5 latach starań wreszcie się udało. Byłam u różnych lekarzy i każdy inseminacja. Ale ja się strasznie przed tym broniłam. Aż, trafiłam na lekarza, który zrobił mi drożność i w 3 miesiącu pykło 😄
 
Moja waga ciągle -0,5 kg względem stanu sprzed ciąży. Tydzień 14+4/ 15+0. Jak tam u Was z wagą? Trochę zaczynam się martwić czy nie powinnam jakoś wmusić w siebie więcej jedzenia 😜
Ja ważyłam przed 60kg, zeszłam do 56kg ale strasznie wymiotowałam, cały dzień czułam się jak na kacu, było mi cały czas niedobrze. Jedzenie nie smakowało, wstręt do mięsa a nawet do wody i ogromny stres. Jutro zaczynam równy 15 tydzień i skoczyłam na 58kg. A masz cukrzyce ciążową?
 
reklama
No właśnie to mnie martwi. Teraz skóra jeszcze jest taka, że się ją chwyci a co będzie później. Jak brzuch coraz większy i twardszy. 😬 no nic pożyjemy zobaczymy.
Ja też podaję sobie w brzuch, daleko od pępka z lewej lub prawej strony. Moja doktor też mówiła, że pod koniec ciąży można będzie w udo. Ale właśnie... zobaczymy jak to będzie szło 🥴😉
 
Do góry