reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej noc do d.. bo mała jeszcze się budziła teraz nie śpi od 3 i się bawi [emoji85] ja po mały szykuje się na badania tylko mi się za bardzo siku nie chce [emoji3061] miłego dnia [emoji8]
Ja też pospałam do 4:20 i.... koniec 🙈🙈🙈

Ja wczoraj tak nie spałam między 1 a 5 rano, więc dzisiejsze zawrotne 5.5h wydaje się w ogóle szczytem marzeń 😴 to będzie dobry dzień dziewczyny, idę na tydzień urlopu, byle się dziś przemęczyć do tej 15 ✌️

@agula301 @ancyssko @TePati_95 no nie mogę się przez was napatrzeć na ten komplet, jaki wzięłyście rozmiar? 😍 U mnie na razie czeka komplet z Pepco z Harrym Potterem i też taki komplet 3 małych trójkątnych chustek, też HP 😁chyba w sumie wam się tu nie chwaliłam, że z moim mężem mamy lekkiego pierdolca na HP, na tyle, że nasz ślub był w klimacie a w podróż poślubną m.in. pojechaliśmy do Londynu do Studia Warner Bros 🤭
 
reklama
Ja dzis do 6.30 i już nie mogę dalej usnac a mąż poszedl do pracy.. 🙈 sa takie dni wlasnie ze mogę spać jak on wyjdzie do ok. 9 a potem kolejnego dnia juz zero spania 😳
Ale za to dzis znowu ladny cukier bo 87 ✅
Jutro mamy rodzinne spotkanie u moich dziadkow i powiemy reszcie rodziny o dzidziusiu 🙈 u nas dzis 14+4🙂
 
Hej dziewczyny, szkoda że tworzycie prywatny wątek, ale Wasza decyzja. Nie każdy jest osobą która codziennie pisze co zjadła co kupiła, nie ujmując nikomu . Są osoby które w momentach newralgicznych swojej ciazy chcą, mogą się podzielić swoimi wątpliwościami, chcą poczytac tak po prostu i rozwiać swoje wątpliwości. Nikt tu nikomu nie zagląda do życia prywatnego ...myślę że gdzieś ktoś się zagalopował z przemyśleniami wątku prywatnego . Tu chodziło o ogólnodostępne sprawy i wspieranie się nawzajem , ,,z powodzenia Wam wszystkim życzę, na szczęście w sieci jest mnóstwo forów i zawsze się można dowiedzieć czegoś o ciąży na podobnym etapie. Serdeczności!
Hmm to jest wątek który stworzyłysmy same można powiedzieć że zzylysmy się że sobą i chcemy się wymieniać bardziej prywatnymi informacjami dla tego chemy przejść na prywatne a jeśli nie chcesz być z nami na 100% w naszych historiach i swoich też to przepraszam ale takie "zaglądanie do okna" nie jest fajne
 
Ja dzis do 6.30 i już nie mogę dalej usnac a mąż poszedl do pracy.. 🙈 sa takie dni wlasnie ze mogę spać jak on wyjdzie do ok. 9 a potem kolejnego dnia juz zero spania 😳
Ale za to dzis znowu ladny cukier bo 87 ✅
Jutro mamy rodzinne spotkanie u moich dziadkow i powiemy reszcie rodziny o dzidziusiu 🙈 u nas dzis 14+4🙂
O piękny cukier! 😍 Ja zaraz sprawdzę 🙂 ja mogłam dzisiaj pospać dłużej bo córka została w domu bo wvzuraj wróciła z gilem to nie mogę spać... A o ona już wstała 😐 to są przypadłości losu 😁
 
Dzien dobry :)
Matko jak dobrze ze jutro nie musze nastawiac budzika na 5.30. Nienawidze dzwieku budzika przez to wstawanie. W dodatku jestem od zawsze typem sowy, moj mozg chyba regeneruje sie we snie w znacznie pozniejszych godzinach niz innych ludzi bo pomimo zmeczenia jestem w stanie dobrze funkcjonowac do pozna ale poranne wstawanie to dla mnie koszmar. Jesli nie pospie do minimum 8 to jestem nie do zycia. Probowalam nawet zasypiac okolo 21 ale to tez nic nie dalo. Ile bym nie przespala to w momencie kiedy musze wstac wczesnie rano jestem wykonczona. W dodatku w chwili kiedy zasne za wczesnie to spie niespokojnie, budze sie co chwile. Twardy sen lapie chyba dopiero kolo 3 nad ranem. Oszalec idzie.
 
U mnie na razie czeka komplet z Pepco z Harrym Potterem i też taki komplet 3 małych trójkątnych chustek, też HP 😁chyba w sumie wam się tu nie chwaliłam, że z moim mężem mamy lekkiego pierdolca na HP, na tyle, że nasz ślub był w klimacie a w podróż poślubną m.in. pojechaliśmy do Londynu do Studia Warner Bros 🤭

Oj ja to zdecydowanie rozumiem!!😀 Wydaje mi się, że teraz sporo jest dla bobasów rzeczy z HP, oczywiście też je kupię 🤩

@Kwietnióweczka, napisałaś o codziennym dzieleniu się co się jadło itp. - po co tak zakrzywiać, przecież przechodzimy w ten sposób w jakieś skrajności. Nie wszystkie dziewczyny piszą tu często, a przecież również będą w wątku prywatnym. Nam chodzi o osoby, które zupełnie się nie odzywały. Niemal każdy wątek przyszłych mam przechodzi na prywatny, a publiczny i tak zostaje, więc nie jest to jakaś nasza fanaberia :) Podobnie jest z resztą na innych forach.


U mnie niestety znów brak snu :( Czytałam nawet, że to najczęstszy objaw 15 i 16 tygodnia, a u mnie teraz 15t5d/6d 😅 także pewnie jeszcze trochę to potrwa.
 
Starlights mialam bezsennosc z jednym z synow, plusem w tym wszystkim bylo to ze mimo bezsennosci nie czulam sie jakos bardzo niewyspana. Smialam sie ze organizm przestawil sie juz na bezsenne noce z noworodkiem.

U mnie postepem jest to ze potrafie wytrzymac noc bez wstawania na siku. A jesli juz musze to raz. Na poczatku budzilam sie srednio co 2h i toaleta 3-4 razy w nocy to byla norma.
 
Ja wczoraj tak nie spałam między 1 a 5 rano, więc dzisiejsze zawrotne 5.5h wydaje się w ogóle szczytem marzeń 😴 to będzie dobry dzień dziewczyny, idę na tydzień urlopu, byle się dziś przemęczyć do tej 15 ✌️

@agula301 @ancyssko @TePati_95 no nie mogę się przez was napatrzeć na ten komplet, jaki wzięłyście rozmiar? 😍 U mnie na razie czeka komplet z Pepco z Harrym Potterem i też taki komplet 3 małych trójkątnych chustek, też HP 😁chyba w sumie wam się tu nie chwaliłam, że z moim mężem mamy lekkiego pierdolca na HP, na tyle, że nasz ślub był w klimacie a w podróż poślubną m.in. pojechaliśmy do Londynu do Studia Warner Bros 🤭
HP 🤩 a ja wczoraj staremu wysyłałam screena ze smyka ze fajnie jakby dzieciak był duży już to będę sobie kupować zabawki.. yy znaczy jemu 🤣 chce Hermione 🤣

Ja poszłam spać o 24, wstałam o 1 na siku, później o 5 i od 5 nie śpię.. u nas dzis takie wiatrzycho ze zaraz okna wylecą tak wieje 😱
 

Załączniki

  • A85BE684-8A10-4454-8642-BAA207DB0C70.png
    A85BE684-8A10-4454-8642-BAA207DB0C70.png
    384,1 KB · Wyświetleń: 52
Witajcie z rana mamuśki

Anuuula piękny cukier ! Oby tak dalej .

Idę się ogarnąć szybko i lecę mała do przedszkola odprowadzić . Później jade z moczem do ginekologa i po recepte do nefrologa . Znowu zabiegany dzień się szykuje
 
reklama
Hej dziewczyny, udanych wizyt dziś ✊🏻
U mnie ze spaniem byla masakra w pierwszym trymestrze, mało spałam, w dzień zero drzemek, chodziłam jak zombie 🥱 a teraz się odmieniło i śpię jak szalona, nawet jak prześpię te 9-10 godzin to i tak drzemka w ciągu dnia musi być, bo opadam z sił 😅 u mnie dziś już 14+2, ten czas leci jak szalony, a dopiero robilam test 😲😀
 
Do góry