reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dzięki, ja też nie, trochę się boję, bo teraz tyle tych zarażeń..lekarz mi mówił, że można w drugim trymestrze się szczepić, ale ja mam mega mieszane uczucia...
Ja tez myśle o szczepieniu ale póki co żaden lekarz nie chciał mnie zaszczepić być może po 20 tyg … u nas prawie 30 tys zakażeń i tez się boje
 
reklama
Zgadza się, 5 dziewczyn z pierwszej listy się nie udziela, więc je oznaczyłam, jak będą chciały dołączyć to może się odezwą, bo widzę że część z nich się loguje, ale się nie odzywają.

Aktualna lista -36 osób poniżej +zdjęcie. :)

Myślę, że poczekamy jeszcze do soboty czy ktoś jeszcze się zgłosi i wtedy wyślę listę z prośbą o założenie wątku.

agula301
ancyssko
Andromedaa
Ann81
Anuuula
Bernadkaa
Colorful92
Gocha 05
Ipekakuana
Joasia M
Karimigotka
kasiarem1
kasza_lotek
Kas. De
Katarzynaaa90
Kropka29
lepsze zycie 2021
M_imi
Marta_1991
natalaaa
natalianat
Niuniaaaa
Nowaja16
nowalia
Ola0207
olciak19
Paolx
PatPatPat
Paulii
Rozdepka
Sandra2307
Starlights
StopKlatka
TePati_95
Uni_Cat
XnetiX

Mogę prosić o dopisanie ?
 
A że szczepieniem sama niw wiem... Trochę się boję że zaszkodzi dziecku bo mam wrażenie że oni robią a nie wiedzą do końca co... A to i tak będzie szczepienie sezonowe bo za duże koncerny w to zainwestowały żeby po 3 dawkach miało się szczepienie zakończyć... Ja zmieniłam zdanie na temat szczepień jka znajoma lekarka powiedziała na kim testują szepionki dla dzieci... Na dzieciach z domu dziecka! Od 3 miesiąca!! Masakra...
 
Zgadza się, 5 dziewczyn z pierwszej listy się nie udziela, więc je oznaczyłam, jak będą chciały dołączyć to może się odezwą, bo widzę że część z nich się loguje, ale się nie odzywają.

Aktualna lista -36 osób poniżej +zdjęcie. :)

Myślę, że poczekamy jeszcze do soboty czy ktoś jeszcze się zgłosi i wtedy wyślę listę z prośbą o założenie wątku.

agula301
ancyssko
Andromedaa
Ann81
Anuuula
Bernadkaa
Colorful92
Gocha 05
Ipekakuana
Joasia M
Karimigotka
kasiarem1
kasza_lotek
Kas. De
Katarzynaaa90
Kropka29
lepsze zycie 2021
M_imi
Marta_1991
natalaaa
natalianat
Niuniaaaa
Nowaja16
nowalia
Ola0207
olciak19
Paolx
PatPatPat
Paulii
Rozdepka
Sandra2307
Starlights
StopKlatka
TePati_95
Uni_Cat
XnetiX
A z tej listy nick Sandra2307 jest aktywny u nas? Chyba tylko tego nie pamiętam już po update 🤔 potwierdźcie proszę?
😊😊
 
reklama
A że szczepieniem sama niw wiem... Trochę się boję że zaszkodzi dziecku bo mam wrażenie że oni robią a nie wiedzą do końca co... A to i tak będzie szczepienie sezonowe bo za duże koncerny w to zainwestowały żeby po 3 dawkach miało się szczepienie zakończyć... Ja zmieniłam zdanie na temat szczepień jka znajoma lekarka powiedziała na kim testują szepionki dla dzieci... Na dzieciach z domu dziecka! Od 3 miesiąca!! Masakra...
Nie wiem.. Ale ja w takie teorie o testowaniu nie wierzę..
Ja się nie zaszczepiłam (nie jestem antyszczepionkowcem), ale w ciąży odpuszczę ten temat..
A później będę się na nowo zastanawiac😁
 
Do góry