reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A no właśnie ja teraz nie biorę takich strikte ciążowych witamin tylko wszystko osobno przez to, że muszę metylowane Wit B. Z witamin biorę dha jeszcze i Wit D3 noi teraz ten jod doszedł.
To sprawdź sobie składowo ten Prenatal Uno pod kątem metyli, bo jednak cały zestaw innych witaminek też się przyda. Jest co prawda tam też syntetyczny kwas foliowy, ale ja do tego biorę Folian Solgaru i Mio-Inozytol. A i Prenatal DHA. Ostatnio badałam u siebie poziom kwasu foliowego i B12 i jest ok.
 
Cześć dziewczyny,
Wczorajszy dzień przed wizytą był okropny bardzo się stresowałam. Na szczęście bobas rośnie. Idealnie z OM i ma już 2,64cm 🙈
Przy usg zamknęłam oczy, a lekarka mówi o jaki ładny jestem bobas i idealnie rosnę 😅
Powiedziała że mdłości mi nie przywróci i że powinnam się raczej cieszyć. Ze względu na przeszłość ginekologiczną mogę przyjść za dwa tygodnie na kontrole, zobaczyć bobasa.
Kamień z serca.
Dla osób z okolic Krakowa poleciła, żeby zrobić usg genetyczne w dobreusg.pl. Tam są osoby, które szkolą innych lekarzy wykonywać to usg. Mówi, że jak zrobię tam i w innym miejscu to zobaczę wielką różnicę.
Miłego dnia dla Was ☺️
 
Cześć dziewczyny,
Wczorajszy dzień przed wizytą był okropny bardzo się stresowałam. Na szczęście bobas rośnie. Idealnie z OM i ma już 2,64cm 🙈
Przy usg zamknęłam oczy, a lekarka mówi o jaki ładny jestem bobas i idealnie rosnę 😅
Powiedziała że mdłości mi nie przywróci i że powinnam się raczej cieszyć. Ze względu na przeszłość ginekologiczną mogę przyjść za dwa tygodnie na kontrole, zobaczyć bobasa.
Kamień z serca.
Dla osób z okolic Krakowa poleciła, żeby zrobić usg genetyczne w dobreusg.pl. Tam są osoby, które szkolą innych lekarzy wykonywać to usg. Mówi, że jak zrobię tam i w innym miejscu to zobaczę wielką różnicę.
Miłego dnia dla Was ☺️
Cudownie wieści! ❤️

P.S. Czy Wy też najchętniej kupilibyście USG i sprawdzały non stop czy wszystko ok? 🤔 Ja niecały tydzień po wizycie i znowu zaczynam świrować... 🤦🏻‍♀️
 
reklama
Do góry