reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Ja mysle ze ona jest poprostu za mala insie boje ze jest mniejsza niz na usg. Dlatego wolalabym juz urodzic zeby zaczela przybierac na wadze bo moim zdaniem cos jest nie tak ale to sie okaze w czwartek.
A co lekarz do tej pory mówił?

Jestem z majówek, ale czasami do was zaglądam, bo termin mam tak na pograniczu i różnie może być ;)
 
reklama
Ze wazne ze rosnie ze jest na usg przyrost wagi.
Ok rosnie ale bardzo powoli usg tez ma jakis tam blad. Ale teraz to juz jest 38 tydzien skonczony rozpoczety 39 wiec mysle ze nie ma na co czekac jak widze po sobie ze brzuch nie rosnie moja waga maleje mysle ze wody zaczynaja sie saczyc juz ostatnio ich bylo malo takze w czwartek mam kolejna wizyte w szpitalu ktg reszta badan i bede prosila o wywolywanie bo rodzic chce naturalnie. Tymbardziej ze wiem kiedy dokladnie zaszlo do zaplodnienia termin z usg pokrywa sie z om jestem pod kontrola od 5 tygodnia ciazy takze nie ma mowy o pomylce w terminie itd
A co lekarz do tej pory mówił?

Jestem z majówek, ale czasami do was zaglądam, bo termin mam tak na pograniczu i różnie może być ;)
 
Ja mysle ze ona jest poprostu za mala insie boje ze jest mniejsza niz na usg. Dlatego wolalabym juz urodzic zeby zaczela przybierac na wadze bo moim zdaniem cos jest nie tak ale to sie okaze w czwartek.
Ja też się martwilam że coś jest nie tak bo w pierwszej ciąży dużo nie przytylam ale brzuch był duży A teraz wszyscy mi mówili że mam mały brzuch ale przy porodzie okazało się że wszystko było małe i dziecko i łożysko i wód też nie było dużo i stąd ten mały brzuch. Na szczęście z malutka wszystko Oki.
 
Dziewczyny rosna wam jeszcze brzuchy albo waga? Bo mi waga troche spada brzuch jak by w miejscu stoi [emoji848]
Obecnie 38+0 w czwartek kontrola to ze mam malo wod plodowych to wiem ale brzucha jak by brak [emoji2368]Zobacz załącznik 1259374
Brzuch to nie wiem ale waga ostatnio w miejscu, nawet delikatnie spada. Nie uciska Cię zapinanie spodni?:o
 
Ze wazne ze rosnie ze jest na usg przyrost wagi.
Ok rosnie ale bardzo powoli usg tez ma jakis tam blad. Ale teraz to juz jest 38 tydzien skonczony rozpoczety 39 wiec mysle ze nie ma na co czekac jak widze po sobie ze brzuch nie rosnie moja waga maleje mysle ze wody zaczynaja sie saczyc juz ostatnio ich bylo malo takze w czwartek mam kolejna wizyte w szpitalu ktg reszta badan i bede prosila o wywolywanie bo rodzic chce naturalnie. Tymbardziej ze wiem kiedy dokladnie zaszlo do zaplodnienia termin z usg pokrywa sie z om jestem pod kontrola od 5 tygodnia ciazy takze nie ma mowy o pomylce w terminie itd
Jak przybiera w brzuchu to nie lepiej żeby posiedziała jak najdłużej?
 
Czy straszaki mogą być też w krzyżu? Obudziłam się myśląc że chodzi tylko o WC, ale uświadomiłam sobie bolesny ból pleców. Nie wiem w sumie ile trwał i czy przeszedł sam z siebie czy w skutek zmiany pozycji...
 
reklama
Do góry