reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jak wasze króliki wielkanocne? Mój uparty dalej w brzuchu. Jedyny wynik mojego sprzątania świątecznego to zakwasy ud. Bolą mnie uda jakbym ćwiczenia rozciągające robiła 🤦🏽‍♀️ reszta bez zmian. Kurczak dalej w brzuchu i zero przesłanek że może dziś zechce wyjść.
 
reklama
Jak wasze króliki wielkanocne? Mój uparty dalej w brzuchu. Jedyny wynik mojego sprzątania świątecznego to zakwasy ud. Bolą mnie uda jakbym ćwiczenia rozciągające robiła 🤦🏽‍♀️ reszta bez zmian. Kurczak dalej w brzuchu i zero przesłanek że może dziś zechce wyjść.
Nasz Kurczaczek też w brzuchu, ale daje popalić, kopie tak, że momentami nie wiem jak się nazywam 😂 A podobno ruchy dziecka słabną przed porodem, także nawet się nie łudzę, że cos ruszy 🙄
 
Jak wasze króliki wielkanocne? Mój uparty dalej w brzuchu. Jedyny wynik mojego sprzątania świątecznego to zakwasy ud. Bolą mnie uda jakbym ćwiczenia rozciągające robiła 🤦🏽‍♀️ reszta bez zmian. Kurczak dalej w brzuchu i zero przesłanek że może dziś zechce wyjść.
Moja też siedzi sobie spokojnie, nie śpieszno jej 😁 . Dzisiaj było śniadanko później spacer a teraz leżymy i tv oglądamy 😁😁 jutro yez będzie dzień lenia 😁
 
Hejka dziewczyny moja mała postanowiła wyjść 31.03 termin miałam na 03.04, poród w miarę szybki bo skurcze złapały mnie o 3 w nocy co 10minut po 7odeszly wody i o 9:26 urodziła się mała 3730gr, jedynie dzień przed sprzątałam cała chatę i jeszcze piekłam ciasto na przyjazd teściów i wieczorem odpadł mi śluz brązowy ale myślałam że aż tak szybko się nie rozkreci a tu proszę, powodzonka dla was dziewczyny!
 
Hejka dziewczyny moja mała postanowiła wyjść 31.03 termin miałam na 03.04, poród w miarę szybki bo skurcze złapały mnie o 3 w nocy co 10minut po 7odeszly wody i o 9:26 urodziła się mała 3730gr, jedynie dzień przed sprzątałam cała chatę i jeszcze piekłam ciasto na przyjazd teściów i wieczorem odpadł mi śluz brązowy ale myślałam że aż tak szybko się nie rozkreci a tu proszę, powodzonka dla was dziewczyny!
Moje gratulacje kochana! Duza dziewczynka 🤩🤩 Trzymajcie się zdrowo ❤️
 
Hejka dziewczyny moja mała postanowiła wyjść 31.03 termin miałam na 03.04, poród w miarę szybki bo skurcze złapały mnie o 3 w nocy co 10minut po 7odeszly wody i o 9:26 urodziła się mała 3730gr, jedynie dzień przed sprzątałam cała chatę i jeszcze piekłam ciasto na przyjazd teściów i wieczorem odpadł mi śluz brązowy ale myślałam że aż tak szybko się nie rozkreci a tu proszę, powodzonka dla was dziewczyny!
Gratulacje! Duża dziewczyna! Zdrowia dla was, wracajcie szybko do domku!
 
reklama
Do góry