reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczynki pijecie czarna herbatę w ciąży od czasu do czasu ? Czy całkowicie odstawilyscie ? A i jeszcze jedno mam takie soki malinowe swojskie do herbaty można czy nie można bo ja już zgłupiałam 😊
Ja piję z cytryną i miodem. Myślę że ok 2 do 3 dziennie. Tylko czarna mi smakuje i położna stwierdziła że nie ma powodu żeby sobie jej odmawiać.
 
reklama
@Ilona1806 w pierwszej ciąży młoda miała główkę i kość udową 2 tyg do przodu , brzuch mniejszy i dlatego cały czas wymiarami była większa, a teraz dzidziol o 2-3 dni mniejszy niż z OM i też się tym czasem martwię czemu nie nadrabia, ale lekarze mi cały czas mówią, że wszystko jest super i nie ma o co się martwić :)
No u mnie wychodzi trochę większa różnica bo czasem z USG wychodzi 3, 4 kwietnia a z OM 22 marzec no ale może rzeczywiście niepotrzebnie się martwię na zapas 😉
 
Dzisiaj odebrałam wyniki.
Zdrowy chłopak 🥰❤️
Kamień spadł nam z serca. Mam nadzieję że to już koniec naszych przygód.
Dziękuję wam wszystkim za wsparcie 😘
Jejku jakie dobre wiadomości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak dobrze, że udało się przed Świętami, teraz ze spokojem i ogromną radością będziecie mogli je spędzać :) Cieszę się razem z Tobą 😍
 
Mi tez w 1 ciazy mowili ze roznica 2tyg to norma, ze do tego jeszcze blad pomiaru usg... roznica sie robila coraz wieksza, lekqrz to olewal i skonczylo sie zatrzymaniem wzrostu w 32 tygodniu...
2 ciaza... powtorka z rozrywki teraz kolejna i tez juz zapowiedziana hipotrofia mimo ze roznica jest dopiero tygodniowa, ale w usg 3x co tydzien spada z centyli...
No to trochę mnie uspokoiłaś bo ja też już zaczęłam się martwić że jest coś nie tak. Tym bardziej że w pierwszej ciąży młody był zawsze większy niż powinien
 
Mi tez w 1 ciazy mowili ze roznica 2tyg to norma, ze do tego jeszcze blad pomiaru usg... roznica sie robila coraz wieksza, lekqrz to olewal i skonczylo sie zatrzymaniem wzrostu w 32 tygodniu...
2 ciaza... powtorka z rozrywki teraz kolejna i tez juz zapowiedziana hipotrofia mimo ze roznica jest dopiero tygodniowa, ale w usg 3x co tydzien spada z centyli...
No właśnie dlatego trzeba częste USG zeby sprawdzac czy się nie pogłębia. Ale wole wierzyć że jest wszystko ok niż wmawiać sobie złe rzeczy
 
Ja ufalam lekarzowi z bardzo dobrymi opiniami i przyplacilam to ciezkim stanem dziecka po urodzeniu, i wielkim opiepszem w szpitalu gdzie trafilam na patologie... lepiej kontrolowac, a razie wiekszych rozjazdow domagac sie lekow ktore faktycznie poprawiaja przeplywy, zwkiekszyc dawke dha...
No właśnie dlatego trzeba częste USG zeby sprawdzac czy się nie pogłębia. Ale wole wierzyć że jest wszystko ok niż wmawiać sobie złe rzeczy
 
Ja ufalam lekarzowi z bardzo dobrymi opiniami i przyplacilam to ciezkim stanem dziecka po urodzeniu, i wielkim opiepszem w szpitalu gdzie trafilam na patologie... lepiej kontrolowac, a razie wiekszych rozjazdow domagac sie lekow ktore faktycznie poprawiaja przeplywy, zwkiekszyc dawke dha...
Dlatego ja chodzę do dwóch 😁 na NFZ i prywatnie. A dodatkowo USG robi 3 wiec czuję się spokojniejsza 😁
 
reklama
Ja ufalam lekarzowi z bardzo dobrymi opiniami i przyplacilam to ciezkim stanem dziecka po urodzeniu, i wielkim opiepszem w szpitalu gdzie trafilam na patologie... lepiej kontrolowac, a razie wiekszych rozjazdow domagac sie lekow ktore faktycznie poprawiaja przeplywy, zwkiekszyc dawke dha...
A możesz powiedzieć jaka dawka dha? I co jeszcze można brać poza acardem. U mnie był jeszcze problem z hipoglikemia w nocy ale pilnuje to i jest lepiej
 
Do góry