reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dzień doberek weekendowo :)
Jakie plany na dzisiaj? Lenistwo czy jakieś prace??
Ja dzisiaj czekam na dostawę warzyw i kapuchy i zacznę gotować bigos i pierogi już na święta.
W nocy o 3 się obudziłam i już tylko się kręciłam z boku na bok :( coś tam może przysnełam na chwilę ale zaraz znowu , a jak złapał sen to co budzik zadzwonił 😂
 
Dzień doberek weekendowo :)
Jakie plany na dzisiaj? Lenistwo czy jakieś prace??
Ja dzisiaj czekam na dostawę warzyw i kapuchy i zacznę gotować bigos i pierogi już na święta.
W nocy o 3 się obudziłam i już tylko się kręciłam z boku na bok :( coś tam może przysnełam na chwilę ale zaraz znowu , a jak złapał sen to co budzik zadzwonił 😂
My śniadanie i pakujemy się i wyjazd na południe 😔 cały dzień w samochodzie 🤷🏼‍♀️
 
Ja po USG. Wyszło że mała jest tydzień mniejsza niż powinna. Lekarz kazał za 2 tyg zrobić powtórne USG żeby wykluczyć wewnątrzmaciczne zatrzymanie rozwoju.
A na poprzednim USG też wyszła różnica? Może od początku maluszek jest tydzień do tyłu? Na tym samym sprzęcie było robione badanie? Przez tego samego lekarz?
 
A na poprzednim USG też wyszła różnica? Może od początku maluszek jest tydzień do tyłu? Na tym samym sprzęcie było robione badanie? Przez tego samego lekarz?
Ten sam lekarz. Od początku było 2 dni różnicy. Teraz jest 9. Poszłam na pewniaka a wyszłam telepiac się . 22tc. Waga 420. Ale wymiary na 21 tydz
 
Ten sam lekarz. Od początku było 2 dni różnicy. Teraz jest 9. Poszłam na pewniaka a wyszłam telepiac się . 22tc. Waga 420. Ale wymiary na 21 tydz
Myślę, że to już indywidualna kwestia wzrostu maluszka :) Dzidzia na pewno ma się dobrze :) Pamiętam jak z pierwszym dzieckiem musiałam iść na jedno USG do innego lekarza (bo mój był na urlopie). Ten mnie nastraszył, że jakiś wymiar jest na granicy normy itp. Wpadłam w panikę, chodziłam co tydzień na kontrolę. Jak opowiedziałam mojemu gin o tej sytuacji to powiedział że on to widział wcześniej, ale wymiar cały czas był w granicach normy i wszystko jest ok. Nie widział sensu żeby mnie niepotrzebnie niepokoić. Spokój dla Ciebie i maluszka jest najważniejszy, na pewno będzie dobrze! :)
 
Ja po połówkowych bez żadnych zastrzeżeń mała wazy 549 g. Kolejny lekarz który powiedział mi ze miałam złe zmierzona na pierwszych badaniach przeziernosc.. przez to wyszły mi głupoty w prentalnych pierwszego trymestru i robiłam dwa testy nieinwazyjne za ponad 2 tys. Ważne ze wszystko jest dobrze, żadnych zastrzeżeń nos długi, kości długie, serucho, mózg wszystko dobrze. 🙏🏻 Te moje Pompejki chyba faktycznie działają cuda ♥️♥️
Wow, super 🥰
A jaka przezierność na prenatalnych?
 
reklama
Myślę, że to już indywidualna kwestia wzrostu maluszka :) Dzidzia na pewno ma się dobrze :) Pamiętam jak z pierwszym dzieckiem musiałam iść na jedno USG do innego lekarza (bo mój był na urlopie). Ten mnie nastraszył, że jakiś wymiar jest na granicy normy itp. Wpadłam w panikę, chodziłam co tydzień na kontrolę. Jak opowiedziałam mojemu gin o tej sytuacji to powiedział że on to widział wcześniej, ale wymiar cały czas był w granicach normy i wszystko jest ok. Nie widział sensu żeby mnie niepotrzebnie niepokoić. Spokój dla Ciebie i maluszka jest najważniejszy, na pewno będzie dobrze! :)
Póki co jeszcze jestem spokojna :) w dodatku wszystkie wymiary są na tym sam etapie nie że tylko jeden jakoś odbiega. Więc po prostu może będę miała malutkie dziecko. 28 kolejne badanie więc mam nadzieję że coś się wyjaśni. Szyjka 37mm, łożysko na ścianie tylnej tylko bardzo osadzone nisko
 
Do góry