reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej mamuśki ja po wizycie kontrolnej u pediatry z Nadia i mamy skierowanie na oddział na diagnostykę. W poniedziałek rano mam dzwonić to mi poda kiedy czy od razu czy na drugi dzień.. Po lekach kupy się poprawiły ale prpblemuz brzuchem i skurczami pozostał. Mamy być przygotowane na dwa lub trzy dni że poleżymy. Przerażona jestem i płakać mi się chce. Muszę starsza córkę zostawić z moim mężem a oni nie dogaduj się zupełnie znowu będą telefony, płacz Natali I stres.. Szlak by to trafił ale w końcu muszą znałeśc powód tych boli brzuszka 😭😭😭
Dodatkowo jutro mam wizytę u Gin i mam nadzieję że z maleństwem wszystko ok bo jak na ten tydzień rzadko czuje ruchy, oby to przez to że gruba jestem
Będę trzymać kciuki i za usg i za Nadię i Was w szpitalu😘 będzie dobrze, lepiej, że ją zdiagnozują, niż miałoby się coś wydarzyć. Dodatkowo pomyśl, że należysz do tych szczęściarzy, którzy nie mają koronawirusa a ktoś się nimi zainteresował i chce diagnozować i robić badania w szpitalu ;) tylko się cieszyć 😉
 
Będę trzymać kciuki i za usg i za Nadię i Was w szpitalu😘 będzie dobrze, lepiej, że ją zdiagnozują, niż miałoby się coś wydarzyć. Dodatkowo pomyśl, że należysz do tych szczęściarzy, którzy nie mają koronawirusa a ktoś się nimi zainteresował i chce diagnozować i robić badania w szpitalu ;) tylko się cieszyć 😉
Dziękuję za dobre słowa i tak dobrze ze nas nie odsyłają od lekarza do lekarza choć przyznam że pewnie ciężko będzie mi w szpitalu wysiedzieć i wyszukiwać zajęcia cały dzień dla małej bo ona nie śpi w domu tylko zawsze w wózku na spacerze więc będzie aktywna od 7 pewnie do 21.. W domu to mój ojciec to mąż mnie zmienia przy opiece a tam jazda bez trzymanki 😥ale wszystko przetrwam byle z małą było dobrze
 
Dziękuję za dobre słowa i tak dobrze ze nas nie odsyłają od lekarza do lekarza choć przyznam że pewnie ciężko będzie mi w szpitalu wysiedzieć i wyszukiwać zajęcia cały dzień dla małej bo ona nie śpi w domu tylko zawsze w wózku na spacerze więc będzie aktywna od 7 pewnie do 21.. W domu to mój ojciec to mąż mnie zmienia przy opiece a tam jazda bez trzymanki 😥ale wszystko przetrwam byle z małą było dobrze
Ojej, a co się dzieje? :(
Mój mały miał odkąd skończył kilka miesięcy problemy z brzuszkiem, nachodziliśmy się po lekarzach, badaniach, najeździliśmy po szpitalach i nic nie wykryli :(
 
Dziękuję za dobre słowa i tak dobrze ze nas nie odsyłają od lekarza do lekarza choć przyznam że pewnie ciężko będzie mi w szpitalu wysiedzieć i wyszukiwać zajęcia cały dzień dla małej bo ona nie śpi w domu tylko zawsze w wózku na spacerze więc będzie aktywna od 7 pewnie do 21.. W domu to mój ojciec to mąż mnie zmienia przy opiece a tam jazda bez trzymanki 😥ale wszystko przetrwam byle z małą było dobrze
Jak nie będzie miała drzemki, to pewnie szybciej padnie, a Ty sobie odpoczniesz ;) znam to- moja też tylko w wózku śpi ;)
 
reklama
Do góry