reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dzięki za podpowiedź:)
Medela swing i najlepiej podwójny ale to jeśli planujesz dużo ściągać. Mój dziad nie chciał dobrze ciągnąć z piersi i tylko dzięki ściąganiu piła moje mleko trzy miesiące. Pewnie byłoby dużej gdybym nie wracała do pracy. Bo ciężko utrzymać laktację jak się nie ściąga w nocy a młoda przesypiala 5h po pierwszym miesiącu i nie miałam siły wstawać na ścianie gdy dziecko spało.
 
Cześć Dziewczyny, u nas dziś 15+3, ostatni tydzień siedziałam w domu i chodziłam głównie w legginsach, w weekend trzeba było wyjść w końcu do ludzi i spodnie już cisną, musiałam odpinać guzik, a jak zjadłam obiad to już w ogóle :) muszę się zaopatrzyć w jakąś bieliznę ciążową, gdzie kupujecie?
 
A ja mam takie pytanko do dziewczyn, które już mają dzieci.
Czy używałyście laktatora elektrycznego i możecie coś polecić?
Powoli spisuje sobie, co będzie mi potrzebne, bo wyprawka od podstaw u mnie tworzona [emoji846]
na profilu zaufaj położnej polecają laktator. Opisują tam dokładnie jak dobrać do brodawki. I tez ze fajnie jest kupić taki co ma wymienne końcówki w sensie wielkości. Bo podobno złe dobrany to masakra. I jeszcze widziałam tam taka fajna rzecz jak taka butelka do zbierania pokarmu z drugiej piersi. Ze niby czasem z dwóch na raz leci 😱 i żeby nie marnować. Ale to już doświadczone mamy musiały by się wypowiedzieć czy to fajne
 
O super, dziękuję za podpowiedź [emoji3059]
na profilu zaufaj położnej polecają laktator. Opisują tam dokładnie jak dobrać do brodawki. I tez ze fajnie jest kupić taki co ma wymienne końcówki w sensie wielkości. Bo podobno złe dobrany to masakra. I jeszcze widziałam tam taka fajna rzecz jak taka butelka do zbierania pokarmu z drugiej piersi. Ze niby czasem z dwóch na raz leci [emoji33] i żeby nie marnować. Ale to już doświadczone mamy musiały by się wypowiedzieć czy to fajne
 
Powodzenia na wizytach :)

Też dziś mam wizyty, i nie wiem czy jechać komunikacją miejską czy autem, całe miasta mają być zablokowane.
I zeby nie było, to nie jest narzekanie, po prostu muszę znależć optymalne rozwiązanie jak wrócić do domu :(
to chyba juz lepiej autem bo zawsze gdzieś odbijesz i dojdziesz a w komunikacji to już utkniesz lub wysiądziesz gdzieś daleko od gabinetu
 
Cześć Dziewczyny, u nas dziś 15+3, ostatni tydzień siedziałam w domu i chodziłam głównie w legginsach, w weekend trzeba było wyjść w końcu do ludzi i spodnie już cisną, musiałam odpinać guzik, a jak zjadłam obiad to już w ogóle :) muszę się zaopatrzyć w jakąś bieliznę ciążową, gdzie kupujecie?

Ja w zeszłym tygodniu kupiłam w Primarku takie gatki prawie aż pod biust 😂 Nie są zbyt sexi, ale są mega wygodne.
 
reklama
na profilu zaufaj położnej polecają laktator. Opisują tam dokładnie jak dobrać do brodawki. I tez ze fajnie jest kupić taki co ma wymienne końcówki w sensie wielkości. Bo podobno złe dobrany to masakra. I jeszcze widziałam tam taka fajna rzecz jak taka butelka do zbierania pokarmu z drugiej piersi. Ze niby czasem z dwóch na raz leci 😱 i żeby nie marnować. Ale to już doświadczone mamy musiały by się wypowiedzieć czy to fajne
Oj ja tak miałam że jak syn ciągnął z jednej piersi to leciało mi z drugiej. Bardziej tryskało! Podstawiałam czasem butelke bo wkładka laktacyjna w momencie mokra. Czasem zostawiałam to mleko, jak wiedziałam że będzie potrzebne, a jak nie bylo to wylewałam.
 
Do góry