reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mogą przebić worek plodowy igła, może dojść do krwotoku, może dojść do skurczy macicy o to wszystko prowadzi do poronienia.
Nie stresuj się na zapas jak będziesz miała wizyty zawsze pytaj i dopilnuj żeby lekarz sprawdził czy wszystko jest ok, jak czujesz że bardzo Cię boli to udaj się do lekarza najlepiej bo może się tam coś dziać.
Pamiętam jak wychodziłam ze szpitala po poronieniu lekarz mi powiedział, że często się zdarza tak że kobiety nie czują żadnego bólu a dochodzi do fazy aktywnej porodu mówił że kobiety idąc na zwykła wizytę kontrolną nie zdają sobie sprawy. Mnie bolał brzuch na dole jak chodzilam ucisk w brzuchu i później bóle jak skurcze na szczęście pojechałam do lekarza później szpital powiedzieli że jak bym nie przyjechała to bym urodziła w domu teraz może ktoś powiedzieć że schizuje e tej ciąży że jak mnie coś zaboli mocno jak boli brzuch to dzwonię do lekarza i jadę na wizytę bo cholernie się boję że się to powtórzy..
Ty się masz czuć bezpiecznie. Opinia innych jest nieistotna.
Uważam nawet że jak mam się stresować to nawet co tydzień mogę chodzić na badanie i USG
 
reklama
Teraz jest 14+2. Szyjke mam 37mm . Druga ciąża. Teraz zapobiegać wolą , mam dwójkę w brzuszku także większe obciążenie idzie na szyje. A poprzednie dwie udało się donosić?
Tak, doleżałam szczęśliwie; urodzilam w 40 tc; ale kurcze to straszne, że u Ciebie tak nagle sie zaczelo, a mialas w poprzedniej ciazy kontrolowana szyjke? Ja czulam ze cos sie niedobrego dzieje w poprzedniej ciazy, bo czulam ucisk na szyjke i bol brzucha, ale typowych skurczy to nawet przy porodzie nie mialam, tylko mocny ból podbrzusza:crazy:
 
Czesc dziewczyny:) jezli moge, to chetnie dolacze do waszych doswiadczen:) u mnie dzisiaj 15+4, juz jakis czas po prenatalnych i poki co wszystko gra:) mam nadzieje ze tak zostanie. Bylam tutaj na forum kolo sierpnia, niestety musialam usunac konto, przez atmosfere. Dziewczyny zamiast sie wspierac, wiecznie sobie dogryzaly. Pomijajac juz fakt, ze jakiekolwiek ktoras zadala pytanie, ze cos ja niepokoi czy stresuje, to zaraz pojawialy sie komentarze typu: nie nastawiaj sie, na pewno to nic dobrego, ta i ta tez tak mialy i poronily. Pomijajac juz fakt wyzywania od nieodpowiedzialnych, ze nie leci sie z kazdym „ukluciem” w brzuchu do lekarza. Moim zdaniem nie po to jest forum, zeby sie straszyc niepotrzebnie na wzajem, ale zeby sie wspierac i dzielic doswiadczeniami. Teraz tych osob juz tutaj nie widze+ przeczytalam z jakies 30 stron i widze, ze atmosfera sie bardzo zmienila:) przepraszam, za przydlugawy wstap i mam nadzieje, ze tym razem zostane na dluzej:)
 
Tak, doleżałam szczęśliwie; urodzilam w 40 tc; ale kurcze to straszne, że u Ciebie tak nagle sie zaczelo, a mialas w poprzedniej ciazy kontrolowana szyjke? Ja czulam ze cos sie niedobrego dzieje w poprzedniej ciazy, bo czulam ucisk na szyjke i bol brzucha, ale typowych skurczy to nawet przy porodzie nie mialam, tylko mocny ból podbrzusza:crazy:
Nigdy się nie dopytywalam o szyjke wiesz długość czy coś. Nie zawsze na wizycie badał mnie na fotelu. Teraz co wizyta sprawdzana jest sama pytam co i jak żeby mieć pewność że jest ok.
 
Ty się masz czuć bezpiecznie. Opinia innych jest nieistotna.
Uważam nawet że jak mam się stresować to nawet co tydzień mogę chodzić na badanie i USG
Pamietam jak dawno pisałam na tym forum o swoich obawach itd.. To odczułam to tak kant dupy zaboli i już lekarz ale nie istotne. Dokładnie robić to co się uważa i nie zwracać uwagi, ☺
 
To ja powiem temu doktorkowi, co mi dał na pH 7,5 antybiotyk, że jest gupi i niech se doczyta, bo to chłopak przecież, to ma być pH wysokie 😁 a tak serio, to nie wzięłam tego antybiotyku, powtórzyłam mocz, wyszedł dobry wynik poza tym pH. Jutro mam teleporadę u innego ginekologa, którego mam w pakiecie, bo zadzwonić do tego, co mi przepisał antybiotyk, to koszt 200 Zł, a mój ginekolog nadal na kwarantannie (izolacji?) ze zwolnieniem lekarskim... Więc nie będę mu truła głowy o takie rzeczy
O kurcze antybiotyk tylko dlatego że pH 7,5? Czy wyniki moczu były zle? Tez bym nie wzięła tego antybiotyku.
 
reklama
Do góry