reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczynki, odezwałam się na forum kilka razy ale w związku z tym , ze od początku moja ciąża była zagrożona bo plamilam a poza tym po in vitro pisze dopiero teraz po prenatalnych. Po usg ryzyko małe ale czekam jeszcze na wyniki krwi. Na 90 procent dziewczynkę będzie Antosia 🧡 Termin
mam na 28.04 wiec pewnie będę rodzic jakoś jako ostatnia 🙂 nie będę nadrabiać forum , wiec jak mogę dołączę się od teraz. Ogólnie teraz czuje się dobrze , trochę wymiotuje i mnie mdli ale to chyba norma u nas ciężarówek 😂 u mnie dziś 13tydz 4 dzień. Kiedy planujecie robić wyprawkę dla dzidziusia ? Ja już się nieśmiało rozglądam ale czekam do lutego / marca z kupowaniem ;)
 
Hej, hej. Widze że jest nas sporo z problenem szyjkowym. Mnie też coś lekko zaboli, zakuje i zaraz schizuje że szyjka leci. Lekarz mi mówił że szew jest dla bezpieczeństwa i nie ma się czego bać także Kasiu wszystko musi być dobrze! Ja najbardziej boję się pobytu w szpitalu w tych czasach. Sama, bez odwiedzin w dodatku mamiń synuś w domu...
Dziś zmiana czasu a mój Bąk pospał dłużej niż zwykle. Kolejność wstawania nam się pozmieniała. Wstał mąż, potem ja a na końcu nasz smykolec. Oby mu tak zostało 😁
Z dobrych wiadomości Młody już śpi spowrotem, rosół zaraz będzie do zjedzenia, drugie już naszykowane a ja mam relaks. Kocham takie niedziele😊
 
Ale założenie szwu może mieć jakieś negatywne konsekwencje? Moja szyjka też jest pod ścisłą obserwacją i troszkę mnie nastraszyłaś 🙁
Mogą przebić worek plodowy igła, może dojść do krwotoku, może dojść do skurczy macicy o to wszystko prowadzi do poronienia.
Nie stresuj się na zapas jak będziesz miała wizyty zawsze pytaj i dopilnuj żeby lekarz sprawdził czy wszystko jest ok, jak czujesz że bardzo Cię boli to udaj się do lekarza najlepiej bo może się tam coś dziać.
Pamiętam jak wychodziłam ze szpitala po poronieniu lekarz mi powiedział, że często się zdarza tak że kobiety nie czują żadnego bólu a dochodzi do fazy aktywnej porodu mówił że kobiety idąc na zwykła wizytę kontrolną nie zdają sobie sprawy. Mnie bolał brzuch na dole jak chodzilam ucisk w brzuchu i później bóle jak skurcze na szczęście pojechałam do lekarza później szpital powiedzieli że jak bym nie przyjechała to bym urodziła w domu teraz może ktoś powiedzieć że schizuje e tej ciąży że jak mnie coś zaboli mocno jak boli brzuch to dzwonię do lekarza i jadę na wizytę bo cholernie się boję że się to powtórzy..
 
Hej, hej. Widze że jest nas sporo z problenem szyjkowym. Mnie też coś lekko zaboli, zakuje i zaraz schizuje że szyjka leci. Lekarz mi mówił że szew jest dla bezpieczeństwa i nie ma się czego bać także Kasiu wszystko musi być dobrze! Ja najbardziej boję się pobytu w szpitalu w tych czasach. Sama, bez odwiedzin w dodatku mamiń synuś w domu...
Dziś zmiana czasu a mój Bąk pospał dłużej niż zwykle. Kolejność wstawania nam się pozmieniała. Wstał mąż, potem ja a na końcu nasz smykolec. Oby mu tak zostało 😁
Z dobrych wiadomości Młody już śpi spowrotem, rosół zaraz będzie do zjedzenia, drugie już naszykowane a ja mam relaks. Kocham takie niedziele😊
Dzięki wielkie za dobre słowa 🙂🙂
 
Hej dziewczynki, odezwałam się na forum kilka razy ale w związku z tym , ze od początku moja ciąża była zagrożona bo plamilam a poza tym po in vitro pisze dopiero teraz po prenatalnych. Po usg ryzyko małe ale czekam jeszcze na wyniki krwi. Na 90 procent dziewczynkę będzie Antosia 🧡 Termin
mam na 28.04 wiec pewnie będę rodzic jakoś jako ostatnia 🙂 nie będę nadrabiać forum , wiec jak mogę dołączę się od teraz. Ogólnie teraz czuje się dobrze , trochę wymiotuje i mnie mdli ale to chyba norma u nas ciężarówek 😂 u mnie dziś 13tydz 4 dzień. Kiedy planujecie robić wyprawkę dla dzidziusia ? Ja już się nieśmiało rozglądam ale czekam do lutego / marca z kupowaniem ;)
cześć fajnie ze wpadłaś do nas :) gratulacje dzidzi :) ja planuje tak w styczniu po mału co zaczynać choć wiadomo ze już by się chciało :)
 
A który to tydzień? Jak długa szyjka? Która ciąża? Ja mam isc 2 listopada na szew..to już moja trzecia ciąża zagrożona, w drugiej też miałam szew, ale boję się tak samo jak wcześniej, więc wiem co czujesz; powodzenia!
Teraz jest 14+2. Szyjke mam 37mm . Druga ciąża. Teraz zapobiegać wolą , mam dwójkę w brzuszku także większe obciążenie idzie na szyje. A poprzednie dwie udało się donosić?
 
My jesteśmy w trakcie remontów mieszkania po babci i myśleliśmy,że do końca października będziemy już mieszkać (w końcu sami, w końcu na swoim 🤍), a jeszcze kupa roboty.. żeby chociaż do końca listopada się udało.. no ale mój M. Robi wszystko sam, z pomocą mojego taty, bo nas plytkarz- kolega wystawił.. muszę przyznać,że jestem z Niego dumna, choć brakuje mi go w domu.. jak nie w pracy to w mieszkaniu 😔
Kochana rozumiem że brakuje Ci teraz męża ale pomyśl że już niedługo będziecie się mogli cieszyć tak w pełni sobą. Wspólne mieszkanie na swoim, dziecko - naprawdę warto się troszkę tetaz pomęczyć.
 
reklama
Do góry