reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Stary mnie gania za te nazwy dzieci hahaha, czasem nazwę malucha bakłaczkiem 🤣 a on do mnie, że sama jestem bakłak 🤣🤣🤣🤣
super. Mega lubie wymyślanie takich rzeczy śmiesznych. Pamietam jak ja byłam mała to moja siostra ( a była dużo dużo starsza ode mnie) zawsze wymyślała jakieś dziwne słówka. I ogólnie to było nawet tak ze na wiele rZeczy czynności miałyśmy swoje określenia. Wesoło było :)
 
U nas położniczy znowu zamknięty. Wszyscy lekarze ginekolodzy rzekomo z korona 😎 ja mam wizyte za 2 tyg. Jak sie okaże, że moj lekarz też w izolacji, to ja nie wiem, kto nas ciężarne bedzie przyjmować..
dwa tyg. To może już wystarczająco żeby wrócili. Ja mam tylko nadzieje ze do kwietnia będzie już w miarę opanowane to wszystko. A tak dla pocieszenia to wczoraj oglądałam mamę ginekolog. I ona wypowiadała się co do terminów badań ze najważniejsze 1 prenatalne. To musi być w terminie. A drugie no ona tez rekomenduje od 20 do 22 alee... tu jest odstępstwo i jak się zrobi później to nie ma już takiego problemu jak przy pierwszym. No ale wiem ze jeszcze oprócz tego lekarze powinni u nas szyjkę itp. Kontrolować. Ehhh będzie dobrze
 
Chyba zamkniętego wątku 😏 myślałam, że będzie tak, że tu toczy się dyskusja, a na zamkniętym to wiesz- 2/3 posty dziennie, tylko takie rzeczy, o których tu raczej się nie pisze. Może to jednak weekend 🤷
z tego co zauważyłam to zawsze w weekend było ciszej tu ale fakt ze wiele dziewczyn które były zawsze już się nie udziela tutaj często. Może będą wpadać :)
 
Cześć rano :) nadrobiłam wszystko :) wczoraj już dosłownie odłożyłam telefon bo natlok informacji wiadomo jakich z każdej strony przytłacza. Do tego wirus nie pomaga. Z reguły jest tyle obaw i wątpliwości o dziecko a tu jeszcze to.
Ale tak mysle ze jednak to forum to miejsce gdzie statystyczne tych informacji jest najmniej :) wiec dziewczyny które zastanawiają się nad opuszczeniem - zostańcie - w zasadzie tutaj jest więcej informacji pozytywnych niż gdzie indziej :)
 
A jaki jest powod decyzji?:(
Ja mam nieraz bardzo kiepskie dni i tez bunt dwulatka
Właśnie tez sje
Nie no na zamknietym nie ma az tak duzo postów tak na luzie do nadrobienia :) tu jest wiecej bo wiecej osob :)
Ja patrzylam na pH w ciazy z synem i mialam rozne 6.5,6, 5,5 i teraz mialam bidajze 6.5 i nic nie podejrzewam przez to 😂😂


Wczoraj wieczorem bardzo rozbolal mnie brzuch, ogólnie nie boli mnie wcale i chyba czas na to, balam sie bo to taki bol okresowy, boje sie każdego bolu brzucha bardzo:(((
Ale tez wczoraj mogly jelita szwankować, probowalam moje sposoby ale bez powodzenia:(
Mnie nic nie bolało aż postanowiłam się rozruszać i poćwiczyć (delikatnie). Tak mnie brzuch później bolał ze spać nie mogłam i już nie ćwiczę 🙁. Zbyt dużo stresu przy takim bólu.
 
Cześć rano :) nadrobiłam wszystko :) wczoraj już dosłownie odłożyłam telefon bo natlok informacji wiadomo jakich z każdej strony przytłacza. Do tego wirus nie pomaga. Z reguły jest tyle obaw i wątpliwości o dziecko a tu jeszcze to.
Ale tak mysle ze jednak to forum to miejsce gdzie statystyczne tych informacji jest najmniej :) wiec dziewczyny które zastanawiają się nad opuszczeniem - zostańcie - w zasadzie tutaj jest więcej informacji pozytywnych niż gdzie indziej :)
Mnie przeraża ile ja czasu teraz na tel siedzę 🤦‍♀️ Rano po przebudzeniu tez pierwsze co to trzeba nadrobić. Tez się przez to zastanawiałam nad opuszczeniem ale ciagle trwam.
 
Dobrze rozumiem - dostałaś antybiotyk tylko przez wysokie pH?😮 czy miała cos jeszcze w tym moczu? Ja miałam ostatnio na wizycie pH 8, na wcześniejszej 7,5 i ginekolog sie nawet nie zająknął, ze cos mogłoby byc nie tak... zaczęłam przyjmować więcej kwasów, żurawinka te sprawy i sprawdzę, ale myśle, ze będzie ok😉
Jeszcze wyszedł mętny mocz ( wg mnie za długo stał i wytrąciły się fosforany) , urosło kilka bakterii (19 a norma była 0-160) i przyplątała się jeszcze infekcja... Więc chciał wyleczyć, nie wiem? Kompleksowo?🤷 Powtórzony wynik moczu wyszedł wzorowo
 
Mnie przeraża ile ja czasu teraz na tel siedzę 🤦‍♀️ Rano po przebudzeniu tez pierwsze co to trzeba nadrobić. Tez się przez to zastanawiałam nad opuszczeniem ale ciagle trwam.
Mnie też przeraża czas spędzany na forum i dlatego staram się ograniczać. Wychodzi z różnym skutkiem😉 ale dopóki nie zaniedbuje swoich obowiązków to tragedii nie robię.
Nie zastanawiam się nad opuszczeniem bo fajnie mi tu, nie mam w realu na ten momen żadnej znajomej w ciąży a biorąc pod uwagę dziwne/trudne czasy to wygadanie się/pośmianie czt poprostu "pobycie" w gronie dziewczyn w tej samej sytuacji jest dla mnie często na wagę złota.
Jednak rozumiem że ktoś z różnych powodów nie chce tu być i dlatego nie namawiam do pozostania - szanuje cudze wybory.
 
reklama
Do góry