reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

jesteś jak najbardziej normalna. Ja np. Nigdy nie brałam na ręce niemowlaka od koleżanek, rodziny bo się bałam. StarsZe dzieci już tak i takie jakby stabilne ruchowo 😱 a teraz to nie mam pojęcia jak to się obsługiwać takim dzieckiem 🤦‍♀️ mam w planach szkole rodzenia mam nadzieje ze do naszego porodu będę mogła tam pójść chociaż pare razy i mi ktoś coś pokaże. A jak nie to może teściowa ??
Kochana to ci samo przyjdzie, ja też nie miałam kontaktu z tak małymi dziećmi, Tez stres przed porodem, a jak urodziłam to czułam wszystko odrazu, jak wziąść na ręce jak zmienić jak przystawić do piersi jakby to moje bynajmniej 3dzieckoo było 🤣
 
reklama
Mi w 11 tygodniu rozpoznali ciążę blizniacza dopiero. Nie było widać drugiej dzidzi
ale to czy ja dobrze rozumiem ze tutaj są dwie kasie i obie maja bliźniaki czy to Ty jesteś ta jedna z bliźniakami 😁 a ogólnie to super sprawa. Pewnie będzie ciężko na początku ale szczęście podwójne i na pewno z czasem będzie suuuppper świetnie
 
jesteś jak najbardziej normalna. Ja np. Nigdy nie brałam na ręce niemowlaka od koleżanek, rodziny bo się bałam. StarsZe dzieci już tak i takie jakby stabilne ruchowo 😱 a teraz to nie mam pojęcia jak to się obsługiwać takim dzieckiem 🤦‍♀️ mam w planach szkole rodzenia mam nadzieje ze do naszego porodu będę mogła tam pójść chociaż pare razy i mi ktoś coś pokaże. A jak nie to może teściowa ??

Może instynktownie będziemy wiedziały co robić :) też bym chciała pójść do szkoły rodzenia, ale czy się uda?
 
ale to czy ja dobrze rozumiem ze tutaj są dwie kasie i obie maja bliźniaki czy to Ty jesteś ta jedna z bliźniakami 😁 a ogólnie to super sprawa. Pewnie będzie ciężko na początku ale szczęście podwójne i na pewno z czasem będzie suuuppper świetnie
Wiesz nie wiem czy ta druga Kasia będzie miała bliźniaki ale ja na 100%ustawilam avatar dla znaku rozpoznawcze go 😁
Na początku będzie jazda dobra ale nie martwię się na zapas ma mi kto pomoc takze nie zostanę sama ☺
Najważniejsze zeby się urodzily zdrowe i żebym donosiła ciążę o to się najbardziej boje, a jak będzie zdrówko to po porodzie damy radę bo kto jak nie my 😁😁
 
My już po wizycie ♥️ pierwsze co udało się zobaczyć przy USG dowcipnym to ptaszka 😂 także będziemy mieć chłopczyka ♥️
Maluch rośnie jak na drożdżach, według OM 14+5, według dzisiejszego USG 15+3 i 123 g ♥️
Jedyne co mnie niepokoi to dalej wysokie tętno bo 170. Ale Pan dr mówił, że w tym tygodniu dalej jest w normie.
IMG_20201023_151249.jpg
 
My już po wizycie ♥ pierwsze co udało się zobaczyć przy USG dowcipnym to ptaszka 😂 także będziemy mieć chłopczyka ♥
Maluch rośnie jak na drożdżach, według OM 14+5, według dzisiejszego USG 15+3 i 123 g ♥
Jedyne co mnie niepokoi to dalej wysokie tętno bo 170. Ale Pan dr mówił, że w tym tygodniu dalej jest w normie. Zobacz załącznik 1191740

Ale cudny!!! Super, że już znasz płeć ja może dowiem się w poniedziałek :)) Takie usg to jest chyba 3D jest dodatkowo płatne ?
 
Cudownie, gratulacje [emoji173]
Też chciałabym już wiedzieć kto mieszka, ale jeszcze troszkę :)
My już po wizycie [emoji3531] pierwsze co udało się zobaczyć przy USG dowcipnym to ptaszka [emoji23] także będziemy mieć chłopczyka [emoji3531]
Maluch rośnie jak na drożdżach, według OM 14+5, według dzisiejszego USG 15+3 i 123 g [emoji3531]
Jedyne co mnie niepokoi to dalej wysokie tętno bo 170. Ale Pan dr mówił, że w tym tygodniu dalej jest w normie. Zobacz załącznik 1191740
 
reklama
Ale cudny!!! Super, że już znasz płeć ja może dowiem się w poniedziałek :)) Takie usg to jest chyba 3D jest dodatkowo płatne ?
Miałam wizytę na NFZ, nic nie płaciłam. Ale szczerze mówiąc jestem pozytywnie zaskoczona tą wizytą, Pann Dr pomierzył główkę, brzuszek, nóżki. Wszystko bez pośpiechu i bardzo dokładnie. I jestem trochę w kropce 😱 bo moja lekarka prowadząca do której chodzę prywatnie, robi USG bardzo szybko, bez większego omawiania. Wizyta u niej trwa max 10 minut.
 
Do góry