reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

A ja się stresowałam, że będą bliźniaki :D nie to żebym się nie cieszyła, ale póki co wizja życia z jednym małym człowieczkiem mnie przeraża - tez tak macie ? Albo miałyście przy pierwszym dziecku? Jak to wszystko pogodzicie i wogole ? Czy to ja jestem jakaś dziwna ? :)
Stresowałam się przy synku i stresuje teraz. To chyba normalne - w końcu cały Nasz prywatny świat się zmienia. Po porodzie uczyłam się wszystkiego z "obsługi" dzidzi ale już wiedziałam że dam radę dla Niego góry przenosić.
Spokojnie wszystko przyjdzie z czasem.
 
reklama
Dziewczyny dziś mam wizytę i pewnie dowiem się kto u mnie mieszka :) nie mogę się doczekać a jednocześnie jestem pełna stresu... Niestety przestała mi odpowiadać formuła tego forum, mam swoje życie, dziecko, męża, ogrom pracy zawodowej przy własnym biznesie i nie jestem w stanie tak aktywnie uczestniczyć jak jest to wymagane. Moje życie nie kręci się wokół forum, raczej stanowi ono dla mnie odskocznię, możliwość doczytania czegoś np. o czym nie wiedziałam lub podzielenia się informacjami ważnymi dla innych. Nie lubię podziałów, nie kręcą mnie rozmowy o polityce czy Covid'owe przepychanki. Życzę Wam aby wszystkie ciąże bezproblemowo i szczęśliwie były donoszone do samego końca, łatwych porodów i zdrowych bobasków :)
Tobie również wszystkiego co najlepsze trzymajcie sie tam dobrze z dzidzią dużo zdrówka 🥰🥰🥰
 
Dziewczyny rozgladacie się za kurtkami w które zapniecie brzuch ?
Moja mnie delikatnie ciśnie i z jednej strony potrzebuję większej w obwodzie, ale z drugiej strony zal kasy wydawać :(
Ja już zakupiłam kurtkę na zimę parke dużo luzu na brzuchu ewentualnie można jeszcze ściągnąć boki więc super będzie rosła razem z nami 😁
 
Widzę że już padła odpowiedź zanim nadrobiłam czytanie 😂 także śmiało myślę że możesz tam wyrazić chęć przystąpienia.
Dziewczyny, zjadłam przed chwilą gorrrrraca kaupstke kiszona taka uduszona z pieczarkami. Kwaśna jak nie wiem, pyszota!!! :)
Mmmniam. Tez mam smaka na kwaśne. Dzis robie ogórkową😁
Kurtki na zime chyba nie kupuję, w starej mam troche luzu a i tak do auta i z auta moge wlasnie w grubym swetrze i rozpiętej chodzic.
Pominelam liste do forum zamknietego i nie robie afery. Dziewczyny wpiszcie się na liste i czekajcie, wkońcu sié chyba dostaniecie. Poza tym dziewczyny które są na zamkniętym nie przestaną pisaç tu więc spokojnie. Nikt nie jest alfą i omegą żeby wsztstko ogarniać więc dajcie spokój Kamiśce
 
A pokażesz jakiś zdjęcie usg o ile masz ochotę oczywiście. 😘. Jeju strasznie jestem ciekawa (trochę po kryjomu zazdroszczę) u mnie były dwa pecherzyki ciążowe, a na kolejnym usg był juz tylko jeden. 😔
Ale cieszę się, że ten mój wojownik jest ❤️ i jeszcze prawdopodobnie ma cipcie więc w ogóle skaczę z radości ❤️
Mam zdjęcia ale osobno ich dawno mi nie zrobili ich razem ale upomne się na kolejnej wizycie że chce gwiazdy na jednej focie i Wam wstawię 🥰🥰
Chyba że chcesz z początku ciąży to mogę wstawić 😊
Najważniejsze że udało Ci się i masz jedną gwizadeczke 😊może kolejna ciąża da Ci dwoje dzieci kto wie 😊
 
reklama
A ja się stresowałam, że będą bliźniaki :D nie to żebym się nie cieszyła, ale póki co wizja życia z jednym małym człowieczkiem mnie przeraża - tez tak macie ? Albo miałyście przy pierwszym dziecku? Jak to wszystko pogodzicie i wogole ? Czy to ja jestem jakaś dziwna ? :)
jesteś jak najbardziej normalna. Ja np. Nigdy nie brałam na ręce niemowlaka od koleżanek, rodziny bo się bałam. StarsZe dzieci już tak i takie jakby stabilne ruchowo 😱 a teraz to nie mam pojęcia jak to się obsługiwać takim dzieckiem 🤦‍♀️ mam w planach szkole rodzenia mam nadzieje ze do naszego porodu będę mogła tam pójść chociaż pare razy i mi ktoś coś pokaże. A jak nie to może teściowa ??
 
Do góry