reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny normalnie psychika siada. Na kazdym kroku TK i COVID. Nie da sie przejrzec fb, stron internetowych, wlaczyc tv ani radia bo wszędzie to samo. Rośnie tylko wkurzenie i niesmak :/ dziś chyba będzie kompletna cisza w domu żeby nie słuchać już więcej :(
Ja słucham radia, gdzie nie ma wiadomości ;)
 
połówkowe niby od 18 do 22 ale często lekarze proponują ze najlepiej od 20 tydz. Bo najlepiej wtedy widać. Mi od razu na skierowaniu napisał datę po jakiej powinnam się umówić i nie wcześniej. Wychodzi ze będę wtedy w 20 tyg. Mamaginekolog fajnie opisuje co i jak jest sprawdzane. Generalnie narządy bo już mocno widoczne, serce, przepływy. Koszt to pewnie podobny jak pierwsze ale jak już tu dziewczyny pisały co gabinet to inaczej
https://mamaginekolog.pl/usg-polowkowe-ciazy/ To link do mamaginekolog. Ale szczerze to masakra z tymi badaniami cały czas w stresie. Niby ok ale ciagle trzeba na coś czekać 🤷🏼‍♀️😬
 
Kochana ja mieszkam w NL tu się robi od 18-21.t.c, w Pl jest inaczej musisz dziewczyn pytać, ja tutaj nic za całą ciaze nie płacę a w Pl z tego co dziewczyny pisały to chyba i półkowe płatne bo to takie drugie prenatalne
po 35 roku życia refundowane a wcześniej płatne. Trzecie badanie prenatalne jakoś w 32 tyg. (Chyba już nie obowiązkowe ale wskazane) płatne dla wszystkich
 
reklama
Do góry