reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
To napiszę jeszcze raz , był wątek na który się dopisujemy do listy do wątku zamkniętego i jest on TUTAJ :
https://www.babyboom.pl/forum/index.php?threads/109969/

Ten kto się nie dopisal , zanim powstał wątek zamknięty niestety nie był brany pod uwagę... Ciężko było go nie zauważyć ponieważ temat się przewijał i prawie 60 dziewczyn z tego kilka duchów , które mało co pisza albo i wcale zdołały się dopisać.
Może i było ciężko a jednak, jestem tu od początku i zabij mnie a nie widziałam tego linku 🤷‍♀️🤣
Przecież logiczne, że gdybym widziała go od razu bym się wpisała 😜 duchy są po prostu bardziej spostrzegawcze ode mnie 🤣🤣🤣
 
Może i było ciężko a jednak, jestem tu od początku i zabij mnie a nie widziałam tego linku [emoji2368][emoji1787]
Przecież logiczne, że gdybym widziała go od razu bym się wpisała [emoji12] duchy są po prostu bardziej spostrzegawcze ode mnie [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Jasne , ja czy magnolia niestety nie byłyśmy w stanie wyszukiwać na głównym wątku dziewczyn , które piszą w miarę regularnie [emoji6] myślę , że nie bawem dodamy Was dziewczyny do załogi [emoji16]
 
Witam się z rana 😊 ja już od godziny na nogach, dosłać nie idzie... O 9 wyruszamy do Łodzi na prenatalne i już jestem w stresie cała... Tak czekałam a teraz się boję...
Mam nadzieję,że mnie tu nie opuścicie na forum, bo odkąd na nim jestem to jest mi dużo lepiej psychicznie 😊
Życzę Wam wszystkim miłego dnia 🤍
nic się nie martw - będzie dobrze !!! Na pocieszenie jeszcze tylko chwila i będziesz spokojna. Niestety każda tak miała - nie jesteś sama trzymam ✊ za Was
 
Jasne , ja czy magnolia niestety nie byłyśmy w stanie wyszukiwać na głównym wątku dziewczyn , które piszą w miarę regularnie [emoji6] myślę , że nie bawem dodamy Was dziewczyny do załogi [emoji16]
Kochana ja przecież nie mam pretensji, tylko mam bekę z siebie, ze naprawdę mie zauważyłam tego 😜😜🤣
 
Dziewczyny tak w ogóle życzę udanych wizyt ❤
Proszę tu pisać kiedy wizyty, ka dopiero 3 listopada.
O to Ciebie w końcu wyprzedzę 😂 Ja mam 29.10 i dobrze, bo już go zmuszę, by mi wypisał coś na to swędzenie, bo zwariuję.

@Martxx1 wiesz, że ciąża zabiera 6% mózgu? :p Mój mąż się ze mnie śmiał w poprzedniej ciąży, że mi zabrała 60%, bo ja czasem właśnie nie kontaktowałam za bardzo i strasznie zapominałam ;)
 
reklama
Też nie mogłam spać przez ten wyrok TK. Jestem wyciekła maksymalnie. Jestem osobą wierząca i aborcja jest nie dla mnie. Ale dlaczego pseudo i patokatole nie kochają innych ludzi i zabraniają im decydować o sobie to nie pojmuje. Gdzie w tym kościele polskim miejsce na miłość do ludzi?
A aborcja id lat w naszym kraju jest tematem zastępczym a forsowanie tego teraz to przejaw cynizmu rządzących tych stojących we wszystkich bazylikach w pierwszym rzędzie
dobrze napisane. Ale żeby to chodziło o np. Aborcje na życzenie ( to tutaj tez nie byłabym za tym - chociaż wiadomo kwestia tez osobistej decyzji każdego) ale tutaj przesłanki to terminacji są poważne ... ehhhh ciężko
 
Do góry