reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Co do zachowań facetów.. w pierwszej ciąży mój partner (obecny już mąż) się nie popisał.. nie było go w dosłownym tego słowa znaczeniu, po prostu zostałam sama.. jak mała się urodziła to przychodził ale no wiele stracił cennych momentów.. kiedy do siebie wróciliśmy to widziałam potem jak żałuję tego czasu ale później przyszła ta ciąża obumarła i myślałam,że nie będzie mi dane doświadczyć takiej "fajnej" ciąży, wiecie wymarzonej.. no ale teraz stara się chłopak zrekompensować, jest już 8 lat starszy i też doroslej podchodzi do tego co się dzieje.. czasem facet po prostu musi dojrzeć... Tak mi się wydaję..
 
reklama
Mój nawet jak jest na wizycie to nic na usg nie może rozpoznać 🤦‍♀️ Jakbym z niewidomym była. Teraz już nie pyta nawet co i gdzie niby jest bo po tylu razach się poddał i tylko kiwa głową.

Mój też, chociaż my kobiety mamy chyba bujniejszą wyobraźnie pamietam swoje pierwsze usg (w 7 tygodniu) na którym widziałam wszystko raczki główkę nóżki i dziwiło mnie, że mąż tego nie może zobaczyć :D a teraz jak patrzę na to usg to widzę małą bezkształtną kropkę :D także nam hormony z tej euforii chyba pomagają :) poza tym jak najbardziej zgodzę się z tym, że oni się boja odrzucenia...w końcu trochę naszej uwagi ten szkrab zabierze :), a jak dodatkowo facet nie miał styczności z małymi dziećmi to już wogole czarna magia :)
 
Dziewczyny wlasnie oglądałam filmik, jak facet nagrał akcje w szpitalu. Pojechal z synem, twarz rozciął maly. Szpital kazal mu potwierdzić, że maly ma koronawirusa i dopiero go przyjmą. Facet stał się klocil, ze nie wypelni i nie podpisze, bo maly ma twarz rozcięta i trzeba szyć. Nie mam jak wstawić tu tego filmiku, bo prawdopodobnie wladze juz go dopadły i usuwają. Udostępniłam siostrze, ale ona juz nie może obejrzeć..
Same zobaczcie jaka to jest propaganda i zastraszanie ludzi czymś czego nie ma.
 
Kurde musze sie wygadac. Od rana najpierw 8 h przy laptopie robota,potem zrobić obiad. Brzuch mnie rozbolał,ciagnie az do pachwin.Ledwo chodzę.Moj skwitował to w ten sposób.Co ja za zycie bede z tobą mial za kilka miesięcy jak juz masz taką minę. NIC K....NIE ROZUMIE,że boli,że zle sie czuję bo tam w srodku wszystko sie przesuwa.Nic. Zero zainteresowania. Tylko pretensje.Nie mam juz siły czuję sie z tym wszystkim sama😭😭

Może nie przejmuj się tym nie będzie właściwym określeniem bo to normalne, ze takie zachowania nas bolą ... My tez musieliśmy wypracować pewne zachowania ... padło kilka przykrych słów, ale zauważyłam, że to wynikało z niewiedzy, nie chce tu usprawiedliwiać facetów bo oczywiście kto jak nie oni maja być dla nas wsparciem, ale u nich według mnie musi nastąpić jakiś proces przestawienia się na nowa sytuacje - u niektórych szybciej a u niektórych wolniej...
 
reklama
Bo faceci to samolubne małpy. Nie zdają sobie sprawy, przez co przechodzimy i ile emocji mamy w sobie.. Co ich to obchodzi, przecież oni tylko zrobili, a cała reszta obciążenia spoczywa na nas. Ich to przecież nie dotyczy!
No właśnie to że zrobili to juz wyczyn na poziomie swiatowym,a ze przez te kikla miesięcy ja powinnam byc na wierzchu to gdzie tam.....ech nie chce mi sie juz gadac. Dzien w pracy nie taki po pracy nie lepiej
 
Do góry