reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
U mnie 17+5 dziś i też nic nie czuję żeby to była pewność i regularność...we wtorek wizyta i powiem szczerze że jestem trochę niespokojna, że może za bardzo się oswoiłam i cieszę z ciąży? Ale jak się nie cieszyć czy oswoić na tym etapie jak już nawet brzuch duży? Najbardziej się bałam do 13 TC. Teraz już spokojniej ale jednak bywają gorsze myśli.
I bardzo dobrze, że się cieszysz świetnym samopoczuciem 😊 Jedne czują ruchy wcześniej, inne później. Przyjdzie czas, że kopniaki będą Ci zapierały dech w piersiach, dosłownie 😊
 
masakra, nie miałam nawet pojęcia o istnieniu tej choroby 😱😱😔 to co opisujesz to jakiś horror...mam nadzieję, że u nas nikt nigdy nie zachoruje na to paskudztwo
Apropo niewiedzy o chorobach - ja nie miałam pojęcia, ze zapalenie krtani u dzieci jest tak niebezpieczne! Wróciłam do pracy po macierzyńskim i gadałam z koleżanka, która mi powiedziała o tym. I mówiła, żebym sie nie martwiła, bo jak mały by miał to od razu poznam ten szczekający kaszel i ze jest to baardzo niebezpieczne, trzeba od razu reagować, bo dziecko sie może udusić. 2 dni pozniej w nocy słyszę szczekanie! A to mały tak kaszlał. Na następny dzień od razu lekarz i dostał inhalacje ze sterydu i mu przeszło. Także dziewczyny, nic strasznego, ale trzeba wiedzieć - poczytajcie o zapaleniu krtani u dzieci, żeby wiedzieć w razie czego!😉
 
No niestety tak jak przypuszczałam.. Poparł 😔

Jestem przerażona....
Oj Monia jak Ty to mądrze napisałaś.... Lepiej bym tego nie ujęła.

Wiecie co mnie wk****ia? Że zamiast najpierw zainteresować sie rodzicami i dziecmi niepełnosprawnymi np. jaki jest dostęp do hospicjum rehabilitacji , kolejek do lekarzy specjalistów , psychologów, kosztami leków to od d*upy strony , oni zakazują a Ty radź sobie sam... 1800 zł zasiłku opiekuńczego i walcz o przeżycie szary robaku.....

Dokładnie ... w 100 % się zgadzam. Niech się taki polityk jeden z drugim chociaż przez jeden dzień pozajmuje takim schorowanym dzieckiem to może poczuje co to znaczy 😕.
 
Jakie finansować... I tak większość kobiet za badania prenatalne musi płacić z własnej kieszeni. No chyba, że ma 35 lat albo obciążony wywiad.
Dokładnie tak. Od początku ciąży żadna moja wizyta ani badanie nie było sfinansowane ze środków NFZ. Do lekarza zawsze chodzimy prywatnie bo jak słyszę, że termin do neurologa z pilnym skierowaniem jest na za dwa lata to płakać mi się chce...
 
Przeważnie takie małżeństwa kończą się rozwodem bo mąż już nie wytrzymuje tego że całe ich życie kręci się wokół dziecka i żona jest praktycznie dla chorego dziecka że pożycie małżeńskie znika.... Nie znam Małżeństwa które by się z tego powodu nie rozstało..Teraz jak to trybunał poparł to teraz nie będzie w ogóle kobiet w ciąży lub za granicę będą jeździć na aborcję... Na prawdę wszystkie prawa nam odbierają...
Oczywoscie przykład mam bardzo bliski, ale też mam taki przykład gdzie opiekują się oboje. Więc też wszystko zależy od ludzi
 
Dziewczyny a ja jeśli mogę zapytać odnośnie ruchów. Jestem aktualnie 17+1 i tak się zastanawiam gdzie teraz może się znajdować dziecko? Czasem jak kładę rękę na brzuchu to jakby czuje na ręce takie pęknięcia jakby serio się coś ruszało. Tylko pytanie moje gdzie dokładnie próbować kłaść ta rękę ? Raz tez poczułam uszczypnięcie ale to może sobie sama to wmawiam ze to to:)
 
reklama
Do góry