reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
No niestety tak jak przypuszczałam.. Poparł 😔
 

Załączniki

  • Screenshot_20201022_160942_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_20201022_160942_com.facebook.katana.jpg
    300 KB · Wyświetleń: 44
Zwłaszcza, że ciąża to obciążenie dla naszych organizmów. Możemy mieć rzucawkę, krwotoki, zespół Help i inne poważne powikłania. O tym nikt nie myśli. Mamy rodzic i tyle. Jakoś państwo nie interesuje się co będzie z takim ciężko chorym dzieckiem oraz z rodzicami po poradzie. Nie zapewnia wsparcia psychologicznego. Jeśli nawet takiemu dziecku uda się przeżyć nawet kilka lat, to przecież takie dzieci wymagą wielospecjalistycznej opieki. A same wiemy, jak wyglada dostęp do specjalistów, np do rehabilitacji 😡


Przeważnie takie małżeństwa kończą się rozwodem bo mąż już nie wytrzymuje tego że całe ich życie kręci się wokół dziecka i żona jest praktycznie dla chorego dziecka że pożycie małżeńskie znika.... Nie znam Małżeństwa które by się z tego powodu nie rozstało..Teraz jak to trybunał poparł to teraz nie będzie w ogóle kobiet w ciąży lub za granicę będą jeździć na aborcję... Na prawdę wszystkie prawa nam odbierają...
 
Przeważnie takie małżeństwa kończą się rozwodem bo mąż już nie wytrzymuje tego że całe ich życie kręci się wokół dziecka i żona jest praktycznie dla chorego dziecka że pożycie małżeńskie znika.... Nie znam Małżeństwa które by się z tego powodu nie rozstało..Teraz jak to trybunał poparł to teraz nie będzie w ogóle kobiet w ciąży lub za granicę będą jeździć na aborcję... Na prawdę wszystkie prawa nam odbierają...
Jestem zdruzgotana 😥Poważnie zaczynam myśleć nad emigracją...
 
Co do szczepienia na ospę to moje nie szczepiłam ale przeszły to bardzo łagodnie zaraziły chrzesniaka a chrześniak zaraził swojego tatę który jako dziecko był szczepiony o przez całe dziecinstwo nie miał a teraz go wzięło w podwójna siłą że wylądował w szpitalu
 
Ja już nie mam ochoty emocjonować się sprawami z życia politycznego bo to bez sensu. Szkoda nerwów. Medialne *****-burze zaśmiecają nam głowy, a tymczasem legalnie zaczyna się naturalna selekcja słabszych jednostek, które jeśli nie mają pieniędzy na skorzystanie z prywatnej opieki to mogą żegnać się z tym światem. Aborcja? Jaka aborcja? @Kamiśka :) pisała dziś o tym jak o nią „łatwo”. A mimo to jednak wykonuje się trochę tych zabiegów. To kto z nich korzysta? Pewnie i tutaj nie ma wyjątku jeśli chodzi o dobór pacjentek bo klucz znajomosci + pieniążki jest w tym kraju tak uniwersalny, że już mnie nic nie zdziwi. Powiem Wam, że mi to ręce opadają... O wszystko trzeba samemu dbać, dociekać, walczyć bo człowiek jest pozostawiony samemu sobie. I tak samo mamy, które decydują się by urodzić chore maleństwa. Gdyby nie dobro ludzkich serc i determinacja założycieli hospicjów prenatalnych, to takich miejsc po prostu by nie było. Konkluzja jest taka, że tam gdzie państwo powinno wyciągać do człowieka pomocną dłoń to go nie ma. Udaje, że jest ślepe.
 
reklama
Przeważnie takie małżeństwa kończą się rozwodem bo mąż już nie wytrzymuje tego że całe ich życie kręci się wokół dziecka i żona jest praktycznie dla chorego dziecka że pożycie małżeńskie znika.... Nie znam Małżeństwa które by się z tego powodu nie rozstało..Teraz jak to trybunał poparł to teraz nie będzie w ogóle kobiet w ciąży lub za granicę będą jeździć na aborcję... Na prawdę wszystkie prawa nam odbierają...
Nie no, muszę zaprotestować. Nie można aż tak generalizować. Ja znam dwa małżeństwa w takiej sytuacji, które się nie rozwiodły. Nie ma reguły.
 
Do góry