reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziwne bardzo, ja spalam z poducha wcześniej niż 20tydz teraz mam mniejszy brzuch w sumie to nie mam brzucha i nie potrzebuje poki co ale pamiętam że ja bardzo lubiłam i napewno zaczynałam wcześniej i żadnej takiej informacji nie miałam od sprzedającego ciekawe 🕵
Też mnie to dziwi, chyba aż napiszę do tej firmy z ciekawości;)
 
reklama
To prawda. Juz dawno Pappa powinni zastąpić Nifty.
Ja właśnie się zastanawiam czy jest sens w ogóle robić Pappe jeśli USG wyszlo? W piątek mam prenatalne..
Kobietki,
Ja to trochę panikara jestem. Bo co jestem po wizycie to jest okej, po czym dzisiaj mam wizytę kontrolna i już przeżywam ze coś może nie tak będzie... czy tylko ja tak mam ?
Staram się w ogóle nie przejmować i żyć spokojnie ale gdy tylko zbliża się termin wizyty od razu głupie sny i myśli ;(
Nie martw się ja też tak mam i podejrzewam,że wiele innych dziewczyn również.. 🤗 to naturalne,że się martwisz tym bardziej,że do momentu aż poczujesz ruchy to jednak musisz zdać się na "wiarę".. ja cały czas liczę,że np.po prenatalnych przestanę tak się zamartwiać, zapewne po prenatalnych stwierdze,że jednak jak poczuje ruchy to przestanę a na końcu wyjdzie tak,że do końca będę panikować 😊
 
U mnie dobry humorek, w końcu spokojna i przespana noc z moim brzdącem. Ja żyję teraz w sumie każdym dniem, musi być dobrze i tyle a moi bliscy potrzebują normalnej, będącej tu i teraz Mamusi i partnerki a nie zestresowanej i nieobecnej.
Mój partner poprostu wie że z ciążą jest i będzie ok a czasem tylko marywimy się/zastanawiamy jak Nasz brzdąc przyjmie rodzeństwo, chodzi o te pierwsze dni.
To super 💗 ja jestem przez zle samopoczucie mniej cierpliwa to napewno chociaż staram się nie być jakaś złośliwa, a mój mąż to strasznie przeżył poronienie i dlatego tak ta ciaze przeżywał :( dopiero teraz coś go ruszyło na tak i że będzie wszystko dobrze :)
 
Masz ten kształt C? Ja muszę się ogarnąć i swoją zamówić. Jakoś się boje tak szybko kupić. W pierwszej ciąży już w 5 miesiącu kupiłam łóżeczko. Teraz jakoś bardziej się boje wszystkiego.
Tak, mam C, ja powoli chcę zaczynać kupować, żeby rozłożyć wydatki. Ale na razie kupiłam poduchę i legginsy i piżamę z Lidla. Zaczynam od rzeczy ciążowych a jeszcze nie typowo dla dzieciątka, ale chcę trochę rozłożyć wydatki. W przyszłym mcu kupujemy pralkę bo nie mamy, a takie rzeczy jak np wózek czy łóżeczko to jeszcze czekam. Jestem po poronieniu i też raczej ostrożna. Ale z drugiej strony nie mam zupełnie nic ciążowego czy dziecięcego i jestem w tym zielona zupełnie więc powoli coś ogarniam.
 
Ja właśnie się zastanawiam czy jest sens w ogóle robić Pappe jeśli USG wyszlo? W piątek mam prenatalne..
Nie martw się ja też tak mam i podejrzewam,że wiele innych dziewczyn również.. 🤗 to naturalne,że się martwisz tym bardziej,że do momentu aż poczujesz ruchy to jednak musisz zdać się na "wiarę".. ja cały czas liczę,że np.po prenatalnych przestanę tak się zamartwiać, zapewne po prenatalnych stwierdze,że jednak jak poczuje ruchy to przestanę a na końcu wyjdzie tak,że do końca będę panikować 😊
Ja miałam prenatalne 5.10 te pierwsze między 11a13 tc i było wszystko okej i słyszałam serduszko 🥰 a dzisiaj mam wizytę i lekarz mówił ze nie będzie mi robił usg bo niedawno miałam ....
może go poproszę żeby szybkie zrobił żebym spokojnie spała ?🙈
 
Ja właśnie się zastanawiam czy jest sens w ogóle robić Pappe jeśli USG wyszlo? W piątek mam prenatalne..
Nie martw się ja też tak mam i podejrzewam,że wiele innych dziewczyn również.. 🤗 to naturalne,że się martwisz tym bardziej,że do momentu aż poczujesz ruchy to jednak musisz zdać się na "wiarę".. ja cały czas liczę,że np.po prenatalnych przestanę tak się zamartwiać, zapewne po prenatalnych stwierdze,że jednak jak poczuje ruchy to przestanę a na końcu wyjdzie tak,że do końca będę panikować 😊
Ja robiłam tylko USG, nawet jak się zapisywałam to Pani z recepcji trzy razy pytała czy na pewno nie chcę z krwi, bo później takiej możliwości mieć nie będę.
 
To super 💗 ja jestem przez zle samopoczucie mniej cierpliwa to napewno chociaż staram się nie być jakaś złośliwa, a mój mąż to strasznie przeżył poronienie i dlatego tak ta ciaze przeżywał :( dopiero teraz coś go ruszyło na tak i że będzie wszystko dobrze :)
To teraz bardzo proszę słuchać przeczuć męża bo ma ewidentnie racje.
Złośliwa dla mojego to też bywam ale u mnie to nie jest kwestia ciąży i hormonów😉
 
Tak, mam C, ja powoli chcę zaczynać kupować, żeby rozłożyć wydatki. Ale na razie kupiłam poduchę i legginsy i piżamę z Lidla. Zaczynam od rzeczy ciążowych a jeszcze nie typowo dla dzieciątka, ale chcę trochę rozłożyć wydatki. W przyszłym mcu kupujemy pralkę bo nie mamy, a takie rzeczy jak np wózek czy łóżeczko to jeszcze czekam. Jestem po poronieniu i też raczej ostrożna. Ale z drugiej strony nie mam zupełnie nic ciążowego czy dziecięcego i jestem w tym zielona zupełnie więc powoli coś ogarniam.
My z mężem postanowiliśmy zostawić większe zakupy na 7-8mc, do tego czasu kupuje tylko rzeczy dla mnie tzn ubrania ciążowe itp ;)
A co do poduszki C to jest super, może brzuszek nie jest taki duży jeszcze ale już mi poducha pomaga wygodnie leżeć :) polecam
 
reklama
Do góry