reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Piękne te Wasze dzidzie [emoji3059] Ja mam USG w poniedziałek, ciekawe czy będzie widać płeć. A powiedzcie mi, może któraś z Was się zna. Dostałam umowę na rok, wczoraj powiedziałam o ciąży i usłyszałam że zmienią mi umowę na taką tylko do dnia porodu. Czy tak można? Tak, wiedziałam o ciąży zatrudniając się ale czy to jest podstawa do tego żeby zmieniać mi umowę na gorszą? Dostałam jeszcze skierowanie do ich lekarza medycyny pracy, bo "zaświadczenie od mojego ginekologa jest nic nie warte". Ale podobno jeśli tamten lekarz stwierdzi że jestem zdolna do pracy to nie będę mogła pójść na zwolnienie [emoji3064] Pomóżcie bo jestem w rozsypce, nie wiem co mogą zrobić a czego nie
W ciąży nie mogą Ci zmienić umowy na gorszą , nic nie podpisuj. Masz zaświadczenie od ginekologa o ciąży i to nie im oceniać ile jest warte [emoji1751] papier to papier nie daj się i nic nie podpisuj!!
 
Cześć Dziewczynki,
wczoraj w nocy miałam plamienie, może nie przejmowałabym się tak bardzo gdyby nie to, że bardzo boli mnie brzuch [emoji22] Mało co spałam w nocy. Mojego gina dziś nie ma więc przyjmie mnie jakiś inny o 11:00. Tak się martwię, mam złe przeczucia [emoji17]
Monia słoneczko trzymaj się [emoji17][emoji8][emoji8] wierzę , że wszystko będzie dobrze , bardzo trzymam za to kciuki i myślami i całym [emoji3590][emoji3590] jestem z Tobą [emoji8][emoji8]
 
Kobietki,
Ja to trochę panikara jestem. Bo co jestem po wizycie to jest okej, po czym dzisiaj mam wizytę kontrolna i już przeżywam ze coś może nie tak będzie... czy tylko ja tak mam ?
Staram się w ogóle nie przejmować i żyć spokojnie ale gdy tylko zbliża się termin wizyty od razu głupie sny i myśli ;(
 
Kamisia cos mówiła,ze moderatotorzy stronu sie ociągają cos
Właśnie coś strasznie długo trwa to tworzenie nowej grupy a sama bym się czuła bardziej komfortowo gdyby już była :)
Jak Wasze humorki dzis ? :) ja muszę się pochwalić Moj maz wkoncu wierzy w to, że będzie dobrze bo strasznie biedny się stresował i kupił nawet rozowe body 😊😊😊
 
reklama
Właśnie coś strasznie długo trwa to tworzenie nowej grupy a sama bym się czuła bardziej komfortowo gdyby już była :)
Jak Wasze humorki dzis ? :) ja muszę się pochwalić Moj maz wkoncu wierzy w to, że będzie dobrze bo strasznie biedny się stresował i kupił nawet rozowe body 😊😊😊
U mnie dobry humorek, w końcu spokojna i przespana noc z moim brzdącem. Ja żyję teraz w sumie każdym dniem, musi być dobrze i tyle a moi bliscy potrzebują normalnej, będącej tu i teraz Mamusi i partnerki a nie zestresowanej i nieobecnej.
Mój partner poprostu wie że z ciążą jest i będzie ok a czasem tylko marywimy się/zastanawiamy jak Nasz brzdąc przyjmie rodzeństwo, chodzi o te pierwsze dni.
 
Do góry