reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Nieeee!!!! Zostań! 😢😢😢
Choć też Cię rozumiem, ja nie widzę problemu w Twoich wypowiedziach, jesteś po prostu bezpośrednia i tyle 🤷🏻‍♀️
Też mam takie samo zdanie jak Ty na temat Covidu czy paniki na każdym kroku typu „ciągnie mnie w podbrzuszu - to na pewno oznaka poronienia” , ale ja po prostu takie posty przewijam i lecę dalej, żeby się nie denerwować ;)
Mam nadzieje, że jeszcze to przemyślisz i zostaniesz z Nami, bo będę bardzo ciekawa co u Ciebie i Twojej Córci! ❤️💚💛💜
No ja tez będę bezposrednia i powiem, ze to co do mnie M_P_90 napisała, mile nie bylo i ja osobiscie nie przepadam za ludzmi ktorzy za wszelką cenę próbują wmówić mi swoje racje,sa kategoryczni i nie znoszący sprzeciwu. Tyle kończąc temat.
 
reklama
Tez mialam dziś robic salatke z brokuła 😎ale wieczorem mam w planach beze wiec zobaczę czy bede mieć jeszcze sily ☺

Jeju dziewczyny jestem pełna podziwu jakie Wy rzeczy przyrządzacie 😀 teraz w ciąży nie ma bata żebym gotowała, nawet mężowi zabroniłam bo mi wszystko śmierdzi okrutnie ale i przed ciąża wcale nie było lepiej mimo że gotować lubię 🤔 a tu czytam o gołąbkach, fasolce po bretońsku, bezie, no szacun! 🤩
 
Jeju dziewczyny jestem pełna podziwu jakie Wy rzeczy przyrządzacie 😀 teraz w ciąży nie ma bata żebym gotowała, nawet mężowi zabroniłam bo mi wszystko śmierdzi okrutnie ale i przed ciąża wcale nie było lepiej mimo że gotować lubię 🤔 a tu czytam o gołąbkach, fasolce po bretońsku, bezie, no szacun! 🤩
No a jakiego smaka robią przy tym. Ja czasem siedzę z tel i tylko się ślinie...
 
Jeju dziewczyny jestem pełna podziwu jakie Wy rzeczy przyrządzacie 😀 teraz w ciąży nie ma bata żebym gotowała, nawet mężowi zabroniłam bo mi wszystko śmierdzi okrutnie ale i przed ciąża wcale nie było lepiej mimo że gotować lubię 🤔 a tu czytam o gołąbkach, fasolce po bretońsku, bezie, no szacun! 🤩
Nooo....mi tez sie nie chce gotowac.
 
Jak bylam w szpitalu i gadalam z pielegniarka ktora sie specjalizuje w ciazach,to powiedziala ze na tym etapie ( 14 tygodni) ona by sie dopiero martwila jakby bylo duzo krwi i mocne skurcze,i mocne bole plecow.teraz to juz taki mini mini porod by byl niestety.inaczej niz w np 8 tyg kiedy ja mialam poronienie zatrzymane i bym nawet nie wiedziala ze cos jest nie tak przez nastepne 2 tygodnie.
 
Bo my sie podswiadomie boimy o wszystko w ciazy a w nocy te koszmary maja jakies ujscie w glowie.Ciekawostke czytalam ze wszyscy ludzie ktorzy nam sie snia sa to ludzie ktorych znamy lub spotkalismy ,mozg nie wymysli osoby z powietrza
Żartujesz to ja przetwarzam, nieznajome mi twarze, teraz w ciąży sni mi sie Rodzina ale normalnie obcy ludzie 🙈🙈🙈!
 
Jak bylam w szpitalu i gadalam z pielegniarka ktora sie specjalizuje w ciazach,to powiedziala ze na tym etapie ( 14 tygodni) ona by sie dopiero martwila jakby bylo duzo krwi i mocne skurcze,i mocne bole plecow.teraz to juz taki mini mini porod by byl niestety.inaczej niz w np 8 tyg kiedy ja mialam poronienie zatrzymane i bym nawet nie wiedziala ze cos jest nie tak przez nastepne 2 tygodnie.
Czyli, że organizm wywołałby jakby poród a nie trzymał dziecko w brzuchu np 2 tyg?
 
reklama
Do góry