reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Gaviscon się reklamuje jako bezpieczny... Czy moja ostatnia nadzieja umarła?!
Co mam napisać? Nie będę dyskutować z lekarzem, bo on lepiej się zna 🤷‍♀️
Skoro mówi, że nie ma żadnych bezpiecznych, ze lepiej nie brac zadnych leków, to wiem, ze mówi tak, bo dba o moje maleństwo, a nie idzie w zaparte, żeby zarobić..
Poleciła mi wodę z cytryną, siemie lniane, imbir. I jeszcze pastylki do ssania imbirowe locomotiv..
 
Dzięki za odpowiedzi w sprawie testu potrójnego - no ja właśnie chyba nie chciałabym go już robić skoro Papp-a było, bo podobno on jest jeszcze mniej precyzyjny. Tak pytam czy tylko czy też większość tak uważa i co na to lekarze.
 
Co mam napisać? Nie będę dyskutować z lekarzem, bo on lepiej się zna 🤷‍♀️
Skoro mówi, że nie ma żadnych bezpiecznych, ze lepiej nie brac zadnych leków, to wiem, ze mówi tak, bo dba o moje maleństwo, a nie idzie w zaparte, żeby zarobić..
Poleciła mi wodę z cytryną, siemie lniane, imbir. I jeszcze pastylki do ssania imbirowe locomotiv..
A próbowałaś kefir ? Mi na razie pomaga
 
Cześć dziewczyny, trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj 🤞🏻 Mam do was pytanie, zachodząc w ciąże ważyłam 55kg, schudłam do 52,5kg dzis jestem 12+4 i waga stoi do teraz. Wczoraj miałam wizytę, dzieciątko rozwija się prawidłowo, ale lekarz pytał czy tyje jak powiedziałam ze nie to się podrapał po głowie w zadumie....i trochę mnie to zmartwiło. Jak jest u was?
Ja startowałam z 42,5, dzisiaj rano widziałam 46 😳 Wiem, że to dobrze, bo z niedowagi zaczynam ale i tak dziwnie się patrzy jak tak szybko waga rośnie ;)
 
reklama
Dziewczyny miewacie bóle podbrzusza po lewej stronie? Czy może być to związane z zaparcia mi? Co myślicie? Zglaszalam lekarzowi z dziećmi ok szyjka zamknięta jest ok
Bardzo możliwe że z zaparciami, skoro z dziećmi ok to stawiałabym na zaparcia, ja też tak mialam że boli podbrzusze, pójdę do toalety i ból znika, polecam błonnik witalny, mi to pomaga z zaparciami, codziennie korzystam z toalety i nie mam już taki boli 😉
 
Do góry