reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Hej tak się zastanawiam, macie opory przed powiedzeniem o ciąży wokół? :) ja najbliższym, najbliższym powiedzialam już wcześniej, jednej koleżance dopiero wczoraj jak potwierdziło się, że wszytsko z dzidzia ok, ale takiej dalszej rodzinie czy też sąsiadom itp to chyba dopiero jak sami się domyśla 😅😅😅 bo jakoś mam opory przed chwaleniem się światu :) mimo, że się ogromnie cieszę i mówią mi, że przecież to powód do dumy i radości jakos nie mam ochoty żeby dużo osób wiedziało :) też tak macie?
 
Hej tak się zastanawiam, macie opory przed powiedzeniem o ciąży wokół? :) ja najbliższym, najbliższym powiedzialam już wcześniej, jednej koleżance dopiero wczoraj jak potwierdziło się, że wszytsko z dzidzia ok, ale takiej dalszej rodzinie czy też sąsiadom itp to chyba dopiero jak sami się domyśla 😅😅😅 bo jakoś mam opory przed chwaleniem się światu :) mimo, że się ogromnie cieszę i mówią mi, że przecież to powód do dumy i radości jakos nie mam ochoty żeby dużo osób wiedziało :) też tak macie?
Tez tak mam 😂 w pracy wiedza bo musiałam powiedzieć dziewczynom , ponieważ pracuje w sklepie a wiadomo się tu nosi i dźwiga , a ze one lubia psioczyc to wszyscy klienci wiedza ... mam nadzieje ze już zaraz będzie wynik nifty i się okaże,ze wszystko ok .. po macierzyńskim i tak planuje zmienić prace, bo jej nie lubię 🤷‍♀️😂
 
Hej tak się zastanawiam, macie opory przed powiedzeniem o ciąży wokół? :) ja najbliższym, najbliższym powiedzialam już wcześniej, jednej koleżance dopiero wczoraj jak potwierdziło się, że wszytsko z dzidzia ok, ale takiej dalszej rodzinie czy też sąsiadom itp to chyba dopiero jak sami się domyśla 😅😅😅 bo jakoś mam opory przed chwaleniem się światu :) mimo, że się ogromnie cieszę i mówią mi, że przecież to powód do dumy i radości jakos nie mam ochoty żeby dużo osób wiedziało :) też tak macie?
ja czekam do badań prenatalnych
mam jakieś dziwne opory i strach w głowie ze coś może pójść nie tak
 
Ja poluje na wizyty w Luxmed u konkretnej lekarki, wiec zawsze juz na kolejną wizytę się umawiam, bo mam skierownie z karty ciąży.
Na USG w Luxmed też staram sie chodzić do konkretnej lekarki w Marriott, dlatego poluje i na nią. Połówkowe chciałabym zrobić na Karowej (to szpital specjalistyczny ginekologiczno-położniczy) w Wawie, tam gdzie robilam w 12tc. Jak mi się nie uda tam złapać, to w innym miejscu. Nawet nie wiem czy Luxmed robi prenatalne 😃!
W Wawie z terminami w Luxmed jest ciężko, a jasne ze z dnia na dzień lub w tym samym dniu pojawiaja sie wolne teminy, ale raz że niekoniecznie u tego lekarza co chce i w trakcie dnia, a ja pracuję. 🙈
Do której lekarki chodzisz w lux med? Też mam pakiet, nie chce u nich prowadzić ciąży ale w razie W chciałabym wiedzieć kto jest wart uwagi.
 
Obudzilam sie i nie moge spac. Wczoraj ogladalam w necie wozki. Mysle o 3 w 1, bo malo jezdzimy autem, a wszystko w tym przychodnie mam pod domem, wiec chyba drugi fotelik (powyzej 13 kg) kupimy potem taki z prawdziwego zdarzenia, a ten pierwszy z wozka bo bedziemy malo jezdzic na poczatku. Podobal mi sie Kinderkraft Prime 3 w 1- czy mial ktos moze? Co myslicie o tzw lozeczkach dostawny na pierwsze pol roku?
Ja sie tez zastanaiwam na łóżeczkiem dostawnym (kupiłabym uzywane?) a później oddzielne łóżeczko.
Wozki jeszcze nie ogarniam.
Nie wiem o nich nic. Czy sa takie gondola, która przerabiam potem na spacerówke, czy oddzielnie. Dziewczyny tu polecają wózki, ale mi to nic nie mówi, jednak pamiętam też by kupic średnia gondolę, a super spacerówke, zatem oddzielnie. 👍🤨
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej tak się zastanawiam, macie opory przed powiedzeniem o ciąży wokół? :) ja najbliższym, najbliższym powiedzialam już wcześniej, jednej koleżance dopiero wczoraj jak potwierdziło się, że wszytsko z dzidzia ok, ale takiej dalszej rodzinie czy też sąsiadom itp to chyba dopiero jak sami się domyśla 😅😅😅 bo jakoś mam opory przed chwaleniem się światu :) mimo, że się ogromnie cieszę i mówią mi, że przecież to powód do dumy i radości jakos nie mam ochoty żeby dużo osób wiedziało :) też tak macie?
mam to samo, też nie mówię każdej napotkanej osobie. Ale jak wyjdzie w rozmowie, to nie ukrywam. Poza tym za chwilę w ogóle nie będzie dało sie ukryć więc luz :D Dwie ciotki wiedza o ciąży od początku, bo mama powiedziała, ale jak rozmawiamy przez tel (rzadko) to nie ma tego tematu. Zawsze jest jak dziewczyny, ucałuj je, pozdrów męża itd :D

Dzisiaj spało mi się bardzo dobrze. Obudziłam sie raz po godzinie 2, a później w momencie jak przekręcałam się na drugi bok, to zadzwonił budzik. Może tak dobrze mi się śpało, bo na męża miejscu :D Dawno nie spaliśmy razem, jakieś 2 tyg będzie. On pracuje na nocki, to sie mijamy w łóżku, a na weekend mnie nie było. Już mi zaczyna tego brakować.


Tak sobie zaczęłam wczoraj znowu myśleć czy nie czekać z poznaniem płci do porodu. Mój nie chce, ale może udaloby się go namówić. Dwie ciąże za mną, czemu by nie zrobić teraz niespodzianki :)
 
reklama
Hej tak się zastanawiam, macie opory przed powiedzeniem o ciąży wokół? :) ja najbliższym, najbliższym powiedzialam już wcześniej, jednej koleżance dopiero wczoraj jak potwierdziło się, że wszytsko z dzidzia ok, ale takiej dalszej rodzinie czy też sąsiadom itp to chyba dopiero jak sami się domyśla 😅😅😅 bo jakoś mam opory przed chwaleniem się światu :) mimo, że się ogromnie cieszę i mówią mi, że przecież to powód do dumy i radości jakos nie mam ochoty żeby dużo osób wiedziało :) też tak macie?
Tez tak mam
 
Do góry