reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Mam to samo... myśle, ze coraz bardziej sie przywiązujemy do naszych maluszków i dlatego takie informacje nas tak dołują... poza tym tutaj coraz lepiej sie poznajemy i przykro jak któraś odchodzi😟
A ja jutro mam wizytę na 7:50 i lekki stres juz przyszedł...
Ja w czwartek i moim największym marzeniem jest to zeby już był i żeby były dobre wieści
 
reklama
Co do szwu - wg mojego ginekologa lepszym rozwiązaniem jest pessar, bo szew niestety może szyjki nie utrzymać. Pessar ma ten minus, że łatwiej o zakażenia. Ja miałam w dwóch ciążach pessar, w trzeciej udało się bez. Szyjka leci mi po 20 tygodniu w każdej ciąży.
Tak też wolałabym to ale pessar ma inne zadanie a szew ma inne zadanie tak mi powiedziała Pani doc.
 
To jest ciężka wada... Ludziom się wydaje , że zespół Downa to tylko inna buzia , niestety towarzyszą temu często poważne wady serca czy innych narządów.
Mam kolegę w pracy z dzieckiem z ZD, o chorobie dowiedzieli się jak maleństwo się urodziło więc to był szok trochę dla nich bo nie byli gotowi. To racja co mówisz, to nie tylko zmieniona buzia ale szereg innych schorzeń. Jego dziecko na roczek prawie siadało i to było coś super dla niego. Po takich choćby rzeczach widać przeskok w rozwoju
 
Mam to samo... myśle, ze coraz bardziej sie przywiązujemy do naszych maluszków i dlatego takie informacje nas tak dołują... poza tym tutaj coraz lepiej sie poznajemy i przykro jak któraś odchodzi😟
A ja jutro mam wizytę na 7:50 i lekki stres juz przyszedł...
Dokładnie, jestem z Wami krótko ale już kojarzę niektóre dziewczyny i co u Nich, tak w pewien sposób przywiązałam się do Was - tym bardziej że teraz w realnym życiu jestem jedyną znaną mi na ten moment ciężarówką więc ciągnie mnie tu. Razem raźniej. Nie myślałam że na takim etapie może się coś takiego Nam przydarzyć...
Spokojnie, zajmij może się czymś co Cię relaksuje a ja już trzymam kciukasy za Waszą jutrzejszą wizytę✊✊✊
 
a u mnie się znowu odezwały hemoroidy i teraz nie wiem, czy mogę stosować czopki, czy nie...🙄😔 wizytę u lekarza mam w czwartek dopiero, a krwawię dość mocno, więc chyba jakiś pękł...a już miałam spokój z tym i na nowo się zaczęło 😭😭😭
Współczuję Ci szczerze bo znam doskonale ten problem z autopsji 😔 Ja stosowałam czopki unigel procto i kriorectum, bo hemoroidy odezwały się już na samym początku ciąży. Kriorectum można zamrażać. Przynoszą ulgę. Gdy było tragicznie używałam też okładów z lodu. No i wyciąg z kory dębu również pomaga. Można pozmywać się nim i robić okłady.
 
Dokładnie, jestem z Wami krótko ale już kojarzę niektóre dziewczyny i co u Nich, tak w pewien sposób przywiązałam się do Was - tym bardziej że teraz w realnym życiu jestem jedyną znaną mi na ten moment ciężarówką więc ciągnie mnie tu. Razem raźniej. Nie myślałam że na takim etapie może się coś takiego Nam przydarzyć...
Spokojnie, zajmij może się czymś co Cię relaksuje a ja już trzymam kciukasy za Waszą jutrzejszą wizytę✊✊✊
Niestety ostatnio byłam na kontroli w klinice i Pani doc. powiedziała że do 14 tygodnia ciąży jest ryzyko że ciąża może sama obumrzec.
 
reklama
Do góry