reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Maaatko😱 jesteś naprawdę wytrwała kobieta! Jakbym ja była w takim położeniu to chyba bym leżała całymi dniami i nic nie robiła poza wymiotowaniem, a Ty kojarzę, ze i gotowałaś, i starałas sie normalnie funkcjonować... ja to w ogóle jak złapie jakaś jelitowke czy cos to prawie płacze, bo tak nie lubię wymiotować i w dodatku od dziecka mna rzuca strasznie przy wymiotach. Teraz jak mi sie zdarzy zatruć itd.to po wyrzuceniu z siebie padam na podłogę, potem kolejny chlust i znów na podłogę itd. Ale jak byłam dzieckiem to mama musiała mnie za tułów trzymać nad muszla😐 także dziękuje losowi, ze oprócz tych mdłości udało sie obejść bez wymiotów...
Matka Polka Przodowniczka Pracy 💪 🤪
A tak serio nie ma czego podziwiać i zazdrościć - zdechła, czołgająca się wręcz po podłodze, z tłustymi włosami, pewnie ze smrodkiem za sobą itp. Hehe 🙈
Mój mąż baaardzo dużo robi w domu i przy dzieciach od zawsze, ogarnął i mnie. Nie jest to dla niego problemem. No i jest jeszcze nasza Pani Olga, która przychodzi teraz 3 razy w tygodniu 😏
A dodam tylko, że jak nie urok to sraczka i to dosłownie 🥴💩
 
u mnie prawdopodobnie dziewczynka, Le wczoraj gdzieś czytałam, że na prenatalnych często wychodzą dziewczynki, a na połówkowych okazuje się, że połowa z nich to chłopcy, bo ten wyrostek podnosi się chyba dopiero koło 13-14tc 🙈🙈 ja byłam w 13+1, więc mam nadzieję, że ta córa u mnie już zostanie 😊😁🤗
U mnie wstępnie dziewczynka, ale mamy się nie nastawiac. Chcoiaz fajnie jakby już tak zostało 🤩 koleżanka też miała mieć córkę, cieszyli się bo mają 2synow , ale za 3 tyg na świat przyjdzie Julek, siurek się schowal na prenatalnym 😂😂😂
 
reklama
Do góry