reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny co to znaczy, któraś tak miała, że łożysko przednia sciana nisko? Pani doktor powiedziała mi tylko żeby nie współżyć, ale nie wiem bo nie dopytalam, czy mam ciągle leżeć, czy mam nie dźwigać? Czy to łozysko jeszcze pójdzie w górę czy jak?
 
reklama
:)
mi poza idiotycznymi, bardzo zywymi snami, sni mi się egzamin,
dzisiaj miałam, pytań oceniam na 300 i 3 godziny a ja na pierwszych odpadałam, pytania z kosmosu : ile kosztuje komplet opon do auta x, podaj markę opon i cenę, albo jakie wartości odzywacze ma CZERWONA PORZECZKA we wrzesniu :)
Mistrz!!!!!
A ja rano mialam eroryka 🤪😃
 
Boje sie że jak tego nie zrobię to znów dojdzie do przed wczesnego porodu niewydolności szyjki a wtedy to już za późno na cokolwiek.
A samo założenie szwów może mieć jakies powikłania? Jesli nie to myśle, ze nie ma sie nad czym wahać😉 jesli istnieje nawet cień szansy, ze poronilas przez niewydolność szyjki to warto... szyjka ma to do siebie, ze na comiesięcznych wizytach może być ok, a tu nagle znienacka może zacząć sie skracać, wiec na pewno byś miała spokojniejsza ciąże z tym szwem. Kobiety chodzą z nim do samego końca i spokojnie donoszą ciąże😉
 
Zapomniałam zapytać jak po wizycie? Zadowolona? Jakie wrażenia jeśli chodzi o Panią Doktor? 🤔😊😉 ja ubolewam tylko, że tym razem nie dostałam takiego zdjęcia 3D, bo córa nie współpracowała 🙈😝
Tak, zadowolona. Bardzo fajna pani doktor :) Myślę że na połówkowe tez sie przejedziemy do niej. Zapisałaś się już? Jedyny minus ze duże opóźnienie było i weszliśmy dopiero 1,5h po czasie i maz cały czas stał na dworze i czekał na sygnał, ale i tak dobrze ze mógł być i jak zobaczyl córcię to pewnie już zapomniał że tak się naczekal pod drzwiami ;)
 
reklama
Do góry