reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jak sie czujesz? Lepiej? Co z tym plamieniem? Który masz tydzień?
Może po współżyciu bylo? Nadzerka?
Cześć mamuśki😊 troche mnie brzuch boli z prawej strony jak zwykle, i plamienie wrocilo ale małe. Mam 10 tc 2dni dzisiaj. Współżycie mam zakazane od samego początku, bo trafilam do szpitala z krwawieniem i znalezli krwiaka ale jak poszłam do mojego lekarza to nie widział krwiaka tylko drugi pęcherzyk... Sama nie wiem co myśleć dzisiaj się dowiem. Mega strach az w nocy nie moglam spać. Boję się że wyśle mnie do szpitala...
 
reklama
Cześć mamuśki😊 troche mnie brzuch boli z prawej strony jak zwykle, i plamienie wrocilo ale małe. Mam 10 tc 2dni dzisiaj. Współżycie mam zakazane od samego początku, bo trafilam do szpitala z krwawieniem i znalezli krwiaka ale jak poszłam do mojego lekarza to nie widział krwiaka tylko drugi pęcherzyk... Sama nie wiem co myśleć dzisiaj się dowiem. Mega strach az w nocy nie moglam spać. Boję się że wyśle mnie do szpitala...
Nawet jeśli, to dla Twojego dobra kochana. Trzymam kciuki mocno i dawaj znac po wizycie ✊💗
 
Miałyście w poprzednich lub w tej ciąży macie planowane zakładanie szwów okreznych???
Lekarz prow. Chce mi założyć bo poprzednią ciążę poronilam najprawdopodobniej przez niewydolność szyjki tylko nie jest to stwierdzone na 100% oczywiście lekarze zrzucają odpowiedzialność oczywiście istnieje ryzyko że odejdą wody płodowe albo dojdzie do krwawienia i skurczow przed wczesnych.
 
Dziewczyny myslalyscie może o zakupie adaptera do pasów w aucie??? Mohlybyscie coś polecić od wczoraj szukam czegoś na allegro ale nie mam pojęcia które wybrać.
Wizyty mamy bardzo daleko i po wczorajszej wyprawie stwierdzilam że koniecznie muszę kupić bo strasznie opina brzuch.
Kupiłam, przy poprzedniej ciąży też miałam, ale sprzedałam 🤪 Oba z firmy be safe. Polecam.
 
Dziewczyny, Pani sprzątająca w biurze zapytała się mnie, w kuchni, na osobności, czy aby nie jestem w ciąży, bo się zaokrągliłam na buzi... Chyba czas zacząć pilnować tych słodyczy!
Kobiety wyczuwają, moja sekretarka jak wróciłam z HO do firmy od razu się mnie zapytała czy coś jest na rzeczy 🤪 solidarność jajników ☺️
 
Jeju ❤❤❤❤
Dziewczyny skąd macie takie sztosowe zdjęcia 3D? Kto takie zrobi i ile się za to płaci? 🥰🥰🥰
moja doktor na badaniach prenatalnych robi takie zdjęcia, ale tylko jak dziecko się dobrze ułoży i je widać :) z synem mam takie dwa zdjęcia, a teraz z córką nie dostałam, bo z żadnego nie dało się takiego zrobić, była pozakrywana i brzydkie były te zdjęcia niestety...moze na połówkowych dostanę :) to mój synek w 20 tygodniu ciąży :) 😍
 

Załączniki

  • received_601259990366604.jpeg
    received_601259990366604.jpeg
    356,3 KB · Wyświetleń: 67
Miałyście w poprzednich lub w tej ciąży macie planowane zakładanie szwów okreznych???
Lekarz prow. Chce mi założyć bo poprzednią ciążę poronilam najprawdopodobniej przez niewydolność szyjki tylko nie jest to stwierdzone na 100% oczywiście lekarze zrzucają odpowiedzialność oczywiście istnieje ryzyko że odejdą wody płodowe albo dojdzie do krwawienia i skurczow przed wczesnych.
Znam dziewczyne ktora starcila dziecko przez to i teraz miala szwy tez zrobione i bez problemu,ja bym brala w ciamno
 
reklama
Do góry