reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Dziewczyny dziś w nocy jak przekręcałam się z boku na bok tak mnie zabolał brzuch w sumie bardziej zakłuł, że myślałam, że nie wiem co się dzieje. Tak się wystraszyłam. Dwa takie bole miałam.
Ja też tak mam l, nawet jak się podnoszę z kanapy to potrafi zaboleć że w pół się zginam jak stara baba [emoji6]
 
reklama
Oj znam to! Za szybko się zerwę i ciągnie i kłuje 😕
Ja to wgl panikara jestem, po wczorajszych dolegliwościach, zastanawiam się czy wszystko ok z dzidzia dzisiaj :( pierwszy raz cos mnie wgl bolało, ale to tak, ze promieniowało na plecy... mysliscie ze cos mogło się stać? :(
 
Uffg dziewczyny to już się nie stresuje, ostatnio tu pisałam, że mnie dziecko bije po jajnikach, ale lekarz powiedział, że nie ma opcji żeby bolał mnie jajnik, bo teraz one są wyciszone.
W ogóle jak leżałam i czekałam na usg to tak mi ciśnienie skoczyło, że dwa razy badal.
I ja taka w stresie czekam az mi zrobi te USG a on podszedł i mówi to teraz pokaże Pani Pani dziecko. Jakby normlanie wiedział, że wszystko jest dobrze, że on ta sobie żyje i jest wszystko super. A ja za każdą wizyta spanikowana jak cholera.
A przed pranatalnymi to zemdleje 🤷‍♀️🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry