reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Witamy ☺👋 Mamy bardzo podobny termin. Ja dziś 13+ 2 🙂Też pierwsza ciąża i do tego baaaardzo późna, ale na razie wszystko ok 🙂
Teraz chyba nie ma „późna” ciąża. Więcej mam znajomych 40+ z pierwszym dzieckiem niż tych poniżej 25 lat.

Mi teraz jakoś gorąco ciagle. Przez ostatni miesiąc stale mi było zimno i otulalam się kocykiem a teraz siedzę i się pocę.
 
reklama
Witajcie Kobietki! 😘 Witam się z Warszawy, mam 33 lata i to moja pierwsza ciąża, dziś 13+3, termin mam wg Om 4.04 a wg usg 3.04 🙂 zdecydowałam się "objawić" bo wreszcie mam siłę coś napisac, do tej pory byłam biernym acz regularnym obserwatorem Waszych rozmów 😉 ja swoją ciąże przechodzę fatalnie, od 7 tygodnia leżę w łóżku bo nie jestem w stanie inaczej funkcjonować, wymioty (a raczej torsje, bo nic prawie nie jem) codziennie do 4 razy, mdłości non stop. Najgorsze jest wychodzenie na badania, wracam jak po drodze krzyżowej, a mąż musi mnie podtrzymywać... To tak w skrócie, pożaliłam się 😁 miłego dnia! 🌼
 
Hej dziewczyny 🙂, chciałam się przywitać i dołączyć do grupy kwietniowych mam :D 🖐. To moja pierwsza ciąża. Termin mam wyznaczony na 03.04.2021 r. (aktualnie 13+2). W tym tygodniu miałam USG prenatalne - jak na razie wszystko w porządku 🙂.
Witamy na pokładzie kwoetniowych ciężarówek 😘
Rosnijcie zdrowo!

Cześć Mamuśki!
Kto dziś wizytuje?
Trzymam mocno kciuki i wszystkim życzę spokojnego dnia! ❤😘
 
Perth, Western Australia. Moja dzielnica to Karrinyup :) Latem, najlepsza pogoda na świecie. Nawet jak jest 40 stopni to bryza od oceanu powoduje, że jest przyjemnie. I wilgotność powietrza jest niska, więc dla mnie jak nie ma 30 stopni to jest za zimno 🤣
Ale czad!!! Pięknie tam masz 😊 No i ocean ❤️❤️❤️ Zapach oceanu... Zaraz mi się tryb wakacyjne marzenia uruchamia 😊
 
Hej dziewczyny [emoji846], chciałam się przywitać i dołączyć do grupy kwietniowych mam :D [emoji870]. To moja pierwsza ciąża. Termin mam wyznaczony na 03.04.2021 r. (aktualnie 13+2). W tym tygodniu miałam USG prenatalne - jak na razie wszystko w porządku [emoji846].
To ja też się przywitam:) podczytuje już chwilę. Dzisiaj 10+6, termin na 20.04, to moja pierwsza ciąża i też nie mam prawie żadnych objawów poza wzdęciami i czasami mdłościami z głodu, ale to miałam już przed ciążą ;p
 
Hej dziewczyny 🙂, chciałam się przywitać i dołączyć do grupy kwietniowych mam :D 🖐. To moja pierwsza ciąża. Termin mam wyznaczony na 03.04.2021 r. (aktualnie 13+2). W tym tygodniu miałam USG prenatalne - jak na razie wszystko w porządku 🙂.
Hej ☺ Gratulacje🥳 Piękny bobo🥰
U mnie termin na 04.04 😘
A co do płci lekarz nic nie sugerował ?
 
Witajcie Kobietki! 😘 Witam się z Warszawy, mam 33 lata i to moja pierwsza ciąża, dziś 13+3, termin mam wg Om 4.04 a wg usg 3.04 🙂 zdecydowałam się "objawić" bo wreszcie mam siłę coś napisac, do tej pory byłam biernym acz regularnym obserwatorem Waszych rozmów 😉 ja swoją ciąże przechodzę fatalnie, od 7 tygodnia leżę w łóżku bo nie jestem w stanie inaczej funkcjonować, wymioty (a raczej torsje, bo nic prawie nie jem) codziennie do 4 razy, mdłości non stop. Najgorsze jest wychodzenie na badania, wracam jak po drodze krzyżowej, a mąż musi mnie podtrzymywać... To tak w skrócie, pożaliłam się 😁 miłego dnia! 🌼
Witaj Kobietko 😘 Współczuję przykrych dolegliwości ale kiedyś one muszą ustąpić. Trzymam kciuki aby nastąpiło to jak najszybciej 😊
 
reklama
Witajcie Kobietki! 😘 Witam się z Warszawy, mam 33 lata i to moja pierwsza ciąża, dziś 13+3, termin mam wg Om 4.04 a wg usg 3.04 🙂 zdecydowałam się "objawić" bo wreszcie mam siłę coś napisac, do tej pory byłam biernym acz regularnym obserwatorem Waszych rozmów 😉 ja swoją ciąże przechodzę fatalnie, od 7 tygodnia leżę w łóżku bo nie jestem w stanie inaczej funkcjonować, wymioty (a raczej torsje, bo nic prawie nie jem) codziennie do 4 razy, mdłości non stop. Najgorsze jest wychodzenie na badania, wracam jak po drodze krzyżowej, a mąż musi mnie podtrzymywać... To tak w skrócie, pożaliłam się 😁 miłego dnia! 🌼
Witamy 😘 Gratulujemy🥳🌸
A foto bobasa masz ?🥰
Oby szybciutko Ci przeszło i było lepiej 😘
 
Do góry