reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Wydaje mi się ze wybor fotelika to tez zalezy od zasobu portfela nie każdego jest stac wybrać się do sklepu i wydać na fotelik tysiące, bo nie oszukujmy się ze dobry fotelik tyle kosztuje około tysiąca zl w zwyż. Kupowałam 2lata temu fotelik 4letniemu synowi i zainwestowaliśmy w porządny ale tez i drogi fotelik, czego niestety o jego pierwszym nosidelku do samochodu powiedziec nie mogę bo nie bylo nas najprościej w świecie w tamtym momencie stac na takie wydatki [emoji2368]
Najważniejsze to zeby fotelik pasowal do auta. Nawet jak wydasz 5 tys i nie będzie pasowal to nie będzie bezpieczny. Pierwsze foteliki nie są za tysiaka, są tansze
 
Najważniejsze to zeby fotelik pasowal do auta. Nawet jak wydasz 5 tys i nie będzie pasowal to nie będzie bezpieczny. Pierwsze foteliki nie są za tysiaka, są tansze
Też prawda z tym dopasowaniem, ale niestety foteliki z wysoką punktacją ADAC i te, które przeszły TestPlus nie kosztują tak mało. W komplecie z bazą zawsze wyjdzie więcej niż tysiąc złotych. Bez bazy być może, ale koszt niewiele mniejszy niż ten tysiąc.

Ja sie odmeldowuję. Do jutra! 😊
 
Jestem! Moja kruszynka to już nie taka kruszynka 🙈🙈😂😍 ma prawie 7cm :) wszystko dobrze, Pani doktor powiedziała, że po USG nie widzi niczego niepokojącego, więc test PAAPA sobie darowałam tak jak w pierwszej ciąży :) No i według Pani doktor to dziewczynka!!! 😍😍😍 wygląda na to, że moje przeczucia były jak najbardziej słuszne! 😁😊😊😊🤗 jestem przeszczęśliwa, bo dziecko zdrowe, wszystko prawidłowo, bardzo aktywny maluch, widzieliśmy rączki, nóżki, główkę, dosłownie całego maleńkiego człowieczka 😍😍😍 cudowne uczucie! 😊😊😊 aha i oficjalnie u mnie dzisiaj 13+1 i termin na 30.03 :) ale zostaje w kwietniówkach, bo 2 dni w tą, czy w tą to żadna różnica ;)
gratulacje! A jaka sliczna ta dziewczynka! Jeszcze taki nosek sliczny 😍😍😍😍
 
Jestem! Moja kruszynka to już nie taka kruszynka 🙈🙈😂😍 ma prawie 7cm :) wszystko dobrze, Pani doktor powiedziała, że po USG nie widzi niczego niepokojącego, więc test PAAPA sobie darowałam tak jak w pierwszej ciąży :) No i według Pani doktor to dziewczynka!!! 😍😍😍 wygląda na to, że moje przeczucia były jak najbardziej słuszne! 😁😊😊😊🤗 jestem przeszczęśliwa, bo dziecko zdrowe, wszystko prawidłowo, bardzo aktywny maluch, widzieliśmy rączki, nóżki, główkę, dosłownie całego maleńkiego człowieczka 😍😍😍 cudowne uczucie! 😊😊😊 aha i oficjalnie u mnie dzisiaj 13+1 i termin na 30.03 :) ale zostaje w kwietniówkach, bo 2 dni w tą, czy w tą to żadna różnica ;)
Super! Piękności! Jak bardzo pani doktor była pewna że to dziewczynka? Nie mogę uwierzyć że za tydzień być moze juz tez sie dowiem! To takie ekscytujące😍
 
Dla dyna na początku miałam BeSafe Izi Go i byłam naprawdę zadowolona. A teraz ma ponad 4 lata i jeździ cały czas w Axkid Minikid. Też tyłem. Spory fotelik, ale hak się dobrze zamontuje to nie drgnie. I po kilku przemontowywaniach z auta do auta, bo zależy z kim jedzie naprawdę jest to chwila moment. Choć te tyłem są rzeczywiście dość ciężkie.

Co do wyprawki, to łóżeczko na pewno. Wózek mam Xlander Xmove. Bujaczka nie miałam nigdy, ale nie czułam takiej potrzeby więc nie kupowałam. Fajnie się sprawdziła u mnie taka mata na podłogę z zawieszonymi u góry grzechotkami.
Jeszcze co do łóżeczka, jedno miałam u góry w pokoju gdzie Młody spał, a w salonie drugie, na dole. Fajnie by się pewnie sprawdził też kosz po prostu
 
Wiecie co? Do rzeczy na start dla dzidziusia myślę, żeby dorzucić jeszcze bardzo dobry termometr na podczerwień, porządny aspirator elektryczny, paracetamol w czopkach i syropie. U mnie sprawdził się też na początku Szumiś i przytulanka szmaciana przesiąknięta moim zapachem.
Zdecydowanie polecam termometr do ucha. Najdokładniejszy... Ja kupiłam dla synka bezdotykowy i za każdym razem inny pomiar, a termometr dobrej firmy...
 
Dla dyna na początku miałam BeSafe Izi Go i byłam naprawdę zadowolona. A teraz ma ponad 4 lata i jeździ cały czas w Axkid Minikid. Też tyłem. Spory fotelik, ale hak się dobrze zamontuje to nie drgnie. I po kilku przemontowywaniach z auta do auta, bo zależy z kim jedzie naprawdę jest to chwila moment. Choć te tyłem są rzeczywiście dość ciężkie.

Co do wyprawki, to łóżeczko na pewno. Wózek mam Xlander Xmove. Bujaczka nie miałam nigdy, ale nie czułam takiej potrzeby więc nie kupowałam. Fajnie się sprawdziła u mnie taka mata na podłogę z zawieszonymi u góry grzechotkami.
Jeszcze co do łóżeczka, jedno miałam u góry w pokoju gdzie Młody spał, a w salonie drugie, na dole. Fajnie by się pewnie sprawdził też kosz po prostu
Też mamy minikida i jestem bardzo z niego zadowolona :-) corka ma 5 lat i nadal jezdzi zobaczymy jak długo będzie chciala
 
reklama
Kupię tylko wyprawkę do szpitala i pare śpiochów w neutralnych kolorach. Wszystko inne mam. No, może oprócz wózka rok po roku i jeszcze większego auta. Zobaczymy czy wytrzymam z tą niewiedzą 🙈

A jak masz na skierowaniu lub w zaleceniach? Z tego co pamiętam, to prawie zawsze jest mocz.

Może ta Gazelle z Cybexa? Mała, zgrabna, wszędzie wjedzie. Dzieci jedno za drugim, możliwość różnych konfiguracji a i składa się do małych rozmiarów. I jak na Cybexa to cena spacerowka+gondola nie jest aż tak duża. Potem możesz dokupić drugie siedzisko spacerowe albo i nie jak starszak będzie chciał sam dreptać. Póki co to jest mój number one.
Zapomniałam dopisać, że może być też używana jaki wózek pojedynczy 😊
Teraz używam wersję spacerową cybexa iris m ale wkurzam sie bo jedno z przednich kół co jaliś czas cieżko slręca
 
Do góry