reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny mialam dzisiaj wizytę i moje maleństwo ma już prawie 5cm. Z terminu OM wychodzi 11+2 ale z USG 11+4 więc chyba ładnie rośnie no i termin porodu co USG coraz wcześniej wychodzi. Dzisiaj wyszło że 4 kwietnia. Zobaczymy :) A tak w ogóle to powiem Wam ze jesteśmy wariatki a ja to na pewno haha Lekarz mi powiedzial ze mam się tak nie stresować tą ciąża. Bo póki nie slyszalam ze serduszko bije to bylam bardzo spanikowana :D ale teraz już jestem przeszczesliwa i spokojniejsza :) Prenatalne 30 września.
 
Dziewczyny mialam dzisiaj wizytę i moje maleństwo ma już prawie 5cm. Z terminu OM wychodzi 11+2 ale z USG 11+4 więc chyba ładnie rośnie no i termin porodu co USG coraz wcześniej wychodzi. Dzisiaj wyszło że 4 kwietnia. Zobaczymy :) A tak w ogóle to powiem Wam ze jesteśmy wariatki a ja to na pewno haha Lekarz mi powiedzial ze mam się tak nie stresować tą ciąża. Bo póki nie slyszalam ze serduszko bije to bylam bardzo spanikowana :D ale teraz już jestem przeszczesliwa i spokojniejsza :) Prenatalne 30 września.
To będziemy razem robić prenatalne 😊
 
Za Twoją mammografię też będę trzymać kciukasy ze wszystkich sił [emoji8] Będzie dobrze [emoji4]
Wiem rozumiem, mam nadzieję że to nic złośliwego.. Ważne że się bada i jest pod kontrolą.. Ja mam jutro mamografie i też mam stracha [emoji47]trzymam kciuki za twoja mamę żeby wyszlo wszystko dobrze [emoji123][emoji110]
Dobrze, ze Mama bada i kontroluje, będzie dobrze! [emoji173] Trzymam kciuki za Twoja Mamę [emoji1696][emoji8].
Spokojnie ...ja biopsję robilam dwa razy tez jestem obciążona genetycznie i nic powaznego nie wyszlo. Bedzie dobrze;)
[emoji173] dzieki dziewczyny za wsparcie [emoji173]
Mama widzę, że nieprzejęta. Patrzac na ostatnie dni, to nawet powera dostała.

Pati trzymam kciuki też za Ciebie [emoji1696]


W sklepie zrobili przecenę 50%na śpiwory. Oczywiście tej firmy co chcę, to już nie ma wyprzedane. Może to i dobrze, bo nie wiedziałabym jaki kolor wybrać, bo nie wiem co mam.

Co do rozstępów, to mi wyszły w okresie dojrzewania. Mam pod kolanami. W ciąży tez kilka, ale od razu blade tak jak jednej z was. Zauważyłam je dopiero po porodzie jak brzuch się skurczył.
 
Dziewczyny mialam dzisiaj wizytę i moje maleństwo ma już prawie 5cm. Z terminu OM wychodzi 11+2 ale z USG 11+4 więc chyba ładnie rośnie no i termin porodu co USG coraz wcześniej wychodzi. Dzisiaj wyszło że 4 kwietnia. Zobaczymy :) A tak w ogóle to powiem Wam ze jesteśmy wariatki a ja to na pewno haha Lekarz mi powiedzial ze mam się tak nie stresować tą ciąża. Bo póki nie slyszalam ze serduszko bije to bylam bardzo spanikowana :D ale teraz już jestem przeszczesliwa i spokojniejsza :) Prenatalne 30 września.
Super! Nie stresuj się mamuśka :-D
 
Ok. Wolę dmuchać na zimne 😉 w takim razie trzymam kciuki aby wszystko było ok 🙂
Aaa jestem zła! Tak mnie to męczyło, że zadzwoniłam i co? I dupa przełożyli mi na koniec miesiąca na usg, mówiłam, powtarzałam że jestem w ciąży, to jak do słupa! Najgorsze że mój miał się zwalniać z pracy żeby z małym zostać, i musi odwołać przekładać 😡😡!
 
reklama
Do góry