reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Woow,
Dziewczyny ja Was poczytuje od samego początku codziennie:) sama na początku się udzieliłam ale zaraz potem miałam epizod z plamieniem i jakoś wystapila u mnie autoblokada. Teraz jest już okej. Dzis 12+4. W poniedziałek prenatalne!
Trzymam za Was wszystkie kciuki i wiernie śledzę losy każdej z Was :)
Super udzielaj się więcej 😜❤️
 
Może dlatego? [emoji1787][emoji39]
main_4_wstydliwy_cz_onek_czyli_zwyk_y_ny_grupa.jpeg
 
Dziewczyny ja Was poczytuje od samego początku codziennie:) sama na początku się udzieliłam ale zaraz potem miałam epizod z plamieniem i jakoś wystapila u mnie autoblokada. Teraz jest już okej. Dzis 12+4. W poniedziałek prenatalne!
Trzymam za Was wszystkie kciuki i wiernie śledzę losy każdej z Was :)
No ale rozmawiaj z nami 😊
Rosnijcie zdrowo i czekamy na wyniki w poniedziałek 🥰
 
Ja to weteranka. Na forum jestem od 2008, ale po urodzeniu dzieci wiadomo wycisza sie aktywność, chociaż styczniówki 2011 dalej się spotykają. Czytam, ale nadrabiać Was cięzko i każdej z osobna odpisać.
Za dużo się stresują te dziewczyny co kupiłu detektor tętna. proponuje zwrócić sprzedawcy, zbędny wydatek. Spokój tylko na chwilę i na nowo schizowanie.
Ja żadnych objawów nie mam i czasem się zastanawiam czy ja aby na pewno w tej ciąży jestem, ale nie schizuję tak jak Wy a tu coś zabolało, a tam coś pstryknęło. Same się nakręcacie.
 
reklama
Do góry